My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stiu.. mi-era lene si suna si aiurea sa zic "tips dublu".. sau esapament .. pe acolo teoretic se face evacuarea gazelor.. deci vrem inca 2 si pe partea cealalta
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • Ma nu cred ca o sa imi pun si pe partea cealalta pentru ca e diesel si nu o sa scoata egal pe ambele parti si atunci cea din stanga va fi mereu neagra si cea din dreapta mai curata si se va vedea acest lucru si nu imi place.

      Poate daca o sa gasesc o solutie sa scoata egal pe ambele parti atunci da.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • am ocazia sa o admir zilnic . foarte frumoasa si iese in evidenta .

        Comment


        • Un mic update la masina: husa schimbator viteze facut de mine personal din piele alba ca sa fie in ton cu interiorul.
          Attached Files
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • f tare arata nenea ! Poate te specializezi in asa ceva :P Bravos!
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Frumos, ca tot ce faci la masina.
              E super ingrijita masia admir asta la tine, Bafta in continuare la toate planurile de viitor.
              http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

              Comment


              • Foarte frumos.. mai ales ca e facut manual.. si imi place si cum da ledul ala rosu de la bricheta... dar am 2 intrebari, poate poti sa-mi raspunzi pe privat..
                1. Butonul albastru e pentru portbagaj?
                2. De unde ai cumparat pielea?
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • Butonul acela albastru este pentru ledurile de sub bord. Sunt legate pe pozitie si daca merg ziua cu farurile aprinse pot sa opresc ledurile pentru ca ziua oricum nu au nici unefect.

                  Nu e piele e vinilin dar tine si este luat din magazinul Bucur Odor dar nu mai stiu cat a fost metrul.

                  Ma bucur ca va place.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • te ai gandit sa schimbi intreaga evacuare? se aude interesant, chiar si pe diesel, in plus ai mai castiga si un cal, doi... la borla, bineinteles.. felicitari pt masina!

                    Comment


                    • Sincer am auzit mai multe variante de evacuare la dci si fara tobe doar teava si cu toba sport si sincer nu prea imi place cum oracaie dar ma mai gandesc poate o sa fac o incercare sa ii scot toba finala sa vad cum e desi se va pierde presiunea din esapament si nu stiu daca ar mai merge la fel de bine.

                      Din cate stiu daca pierzi presiunea nici nu se mai infige asa bine.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Frumoasa husa....frumoasa masina!! Bravo SDP-ule!! Ti-a trebuit ceva rabdare sa o faci, dar a meritat!!!

                        sigpic

                        Comment


                        • si stii ce e cel mai frumos lucru ?? Ca e in clubul nostru D
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • frumoasa masina :>
                            pentru ce este butonul albastru de langa scrumiera
                            nuconduce mai tare decat poate ingerul tau pazitor

                            Comment


                            • Butonul acela este pentru ledurile de sub bord.

                              Ele se aprind in momentul in care aprind pozitia dar daca nu vreau sa fie aprinse in momentul acela apas acel buton si ele se sting.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Ce superb arata pe alb iar stopurile...Trebuie sa-mi fac si eu asa ceva,mai ales ca am aceiasi culoare la masina.O sa te caut cand o sa am banii disponibili si un drum pe la Bucuresti.intai trebuia sa te intreb daca ma vei ajuta
                                Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google