My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dar propietarii unde sunt, sa vada si noi cine a facut aceste bujiterii....

    Comment


    • dupa inaltimea masinilor..trag o concluzie......LUA mai inalta,hmmm..femei e intodeauna deasupra
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Foarte frumoase masinile si ingrijite, sa le stapaniti sanatosi !

        Comment


        • sal..una dintre cele mai frumose....masini de la forum....sa ai parte de ea.....ce mai ai de gand sa ii faci?

          Comment


          • Multumim de urari turor.

            A fost sedinta foto pentru masini nu si pentru proprietari.

            LUA e mai inalta acum da o sa fie si ea mai joasa la aceelasi nivel cu SDP-ul.

            O sa ii mai pun niste dungi de cupa, difuzoare pe fata (momentan merg fata panouri la usile din fata), scap de emblema din fata si mai gasesc eu una alta sa ii mai fac.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • frumoasa masina....
              sigpic Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

              Comment


              • Imi place tare rau masina ta!

                Foarte intetinuta,si modificari gandite si facute cu gust!
                sigpic

                Comment


                • Se putea sa nu fie SDP langa LUA? Amandoua reusite . Spor in continuare.. si hai mai repede cu dungile
                  sigpic

                  Comment


                  • Foarte faina masina lupele in combinatie cu capota vin foarte bine.si stopurile sunt interesante.sunt vosite alb sau??
                    Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                    Comment


                    • Multumesc de aprecieri.

                      Dungile si eu sper sa fie pe masina cat mai curand.

                      Stopurile nu sunt vopsite ci schimbate geamurile la ele.

                      Ieri am reusit sa montez si pe spate amortizoarele scurtate cu 40 mm si intarite cu 50% peste normal.

                      Poze nu am dar ce pot sa spun decat ca e tapana masina acum.

                      Din pacate nu am apucat sa fac niste teste datorita aglomeratiei si vremii nefavorabile.
                      Last edited by B-53-SDP; 1 June 2010, 08:22. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • topaie rau acuma si la ce gropi sunt prin bucuresti risti sa ajungi cu coloana tasata la destinatie. felicitari pentru tot ce faci la masina
                        sigpic

                        Comment


                        • O masina foarte frumoasa. Culoarea impreuna cu modificarile aduse o fac sa arate super. Bravo tie. Sa ai noroc de ea si sa te poarte cu bine pe drumuri.

                          Comment


                          • @`dada: E nu chiar cu coloana tasata dar macar asa suntem siguri ca nu facem pietre pe ici pe colo.

                            @Alin0007: Multumesc de apreciere.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • oo tare surioara Hai cu dungile sa vad daca pun si io )
                              sigpic

                              Comment


                              • Frumoasa foc masina, te-am vazut in seara asta la Rompetrol langa Cora Pantelimon. Cand am intrat in benzinarie, prima idee a fost ceva de genu' uite-l si p'asta cum a intrat (ca erai pe sens invers). Pe urma am vazut masina, frumoasa, facuta cu gust. Tu nu erai in masina, era doar 'dada.
                                Just Hold Onnnnnn....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google