My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NU am renuntat la lupe, lupele sunt in far la locul lor.

    Pe proiectoare inca nu am dar o sa am grija in curand.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Asa se vede, din cauza ca este vopseaua alba ca zapada.
      Cu respect.

      Comment


      • am vazut-o si eu live in seara asta. A iesit super ok ... bravos !
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • Deci chiar imi place. Arata foarte bine sdp-ule..cand va fi gata si masinuta mea te.invit la o sedinta foto(made by cosmin)
          Last edited by hmv86; 15 October 2011, 08:35.

          Comment


          • @Dany_DNY : Multumesc Dany vb saptamana viitoare pentru alea.

            @hmv86 : Cu cea mai mare placere.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Chiar arata foarte bine live Felicitari Ciprian !
              sigpic

              Comment


              • prea tare masina,la jante mai faci ceva,vreo alta culoare mai stridenta?Oricum felicitari si bafta in continuare!

                Comment


                • Arata super extraordinar de bine ... minunat ... a durat dar rezultatul a meritat ... ... felicitari ...
                  sigpic
                  Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                  Comment


                  • @BeYh3m : A durat mult e drept da pana la urma a iesit ceva frumos zic eu.

                    Acum o sa urmeze pragurile.

                    @dorupopa2006 : O sa le refac pentru ca lacul lor de fabrica a fost cam prost si s-a exfoliat.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • grila de la radiator ... nu o faci neagra ??? ca arata super asa .....
                      sigpic
                      Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                      Comment


                      • Nu stiu inca daca o fac neagra sau nu ma mai gandesc.

                        Sincer mie imi place cum arata cu ea asa alba si asta a fost si dorinta dadei.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Imi place masina.Vreau sa te intreb unde se gaseste grila de la radiator(masca) ca as vrea sa pun plasa si cum se monteaza trebuie sa tai grila actuala(cum ar sta mai bine plasa sau grila aceea in 3?)SI bara fata/spate le-ai vopsit direct sau le-ai schimbat?APP loganu meu are CASCO;acest casco poate "dauna" daca eu fac vre-o modificare masini in exterior?AA da si inca ceva capota imi place mult de tot cum se procedeaza la realizarea acestui tip de capota prelungita?
                          Chiar as dori raspunsurile la aceste intrebari deoarece ma intereseaza mult.Multumesc!! Cine stie sa imi lasa un mesaj aici.

                          Comment


                          • Ne ai pe noi toti atat de aproape si tu intrebi la Bucuresti..te-am vazut de atatea ori prin oras, daca nu ma insel, un logan albastru...
                            Ideea sta in felu urmator, domnu SDP:
                            -bara spate+eleron+portbagaj arata intr-un mare fel
                            -bara fata, not so much, parca nu ma atrage toata alba, da inteleg, daca a zis dada :P
                            da per total arata foarte misto..tone de lac pe bari din ce vad, exact stilu tau )
                            sigpic

                            Comment


                            • nu stiu de unde ma stii tu dar eu nu te cunosc si intr-adevar am un logan albastru (spre blue-marine ceva de genu)

                              Comment


                              • @ERS-ul: Grila fata este corp comun cu bara. Poti sa iei alta grila ( sa decupezi dintr-o alta bara grila ) pentru a o face cum este a mea, cu plasa arata bine eu am avut dar mai bine arata asa cum o am eu. Oricum daca tai sa pui plasa tot nu scapi de chituit si vopsit.

                                Barile sunt altele pentru ca sunt modificate cu Kit-ul ZENDER si apoi vopsite.

                                Casco nu are nimic impotriva tuningului numai ca el te despagubeste cu o bara noua stock. Modificarile nu ti-le despagubeste pentru ca nu ai factura pe lucrare.

                                Capota motor este prelungita cu fibra de sticla apoi chituita si vopsita. Sunt multi oameni care lucreaza cu fibra de sticla.

                                @- Geo -: E acum sti cum e cu gusturile. Mie imi place cum arata din fata.

                                Cu lacul sti ca eu sunt bolnav cu treaba asta si daca nu e lac mult se numeste RETUR la vopsitor.

                                Oricum eu zic ca arata bine.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google