Loganul Meu TM-11-MCC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Astazi am mai facut o modificare,am schimbat tabloul de bord cu unul de prestige cu CB si CI cu cu lumina albastra cu ace rosii.o sa postez si niste poze dar momentan nu pot si nu stiu din ce motive

    Comment


    • #47
      E ok simpla si frumoasa spor la tunat salut

      Comment


      • #48
        Salutare Blondu_75,părerea mea e ca ar trebui sa dai jos chestiile alea cromate de pe manere si capacul de la rezervor.Per ansamblu arata bine Logănelu,dar cu folie pe geamuri si cu tot ce ai negru vopsit in culoarea masinii cred ca arata mult mai bine,mai finuță.E doar o părere,tu normal c-o faci cum îti place.Oricum orice-i faci in continuare iti doresc bafta si cati mai multi km fara probleme.

        Comment


        • #49
          Imi plac jantele .. da bine.. de chestiile cromate... ai putea sa le lasi dupa parerea mea..dau bine pe culoarea asta...
          Numai bine,bafta in continuare.
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • #50
            nice ryde!

            Comment


            • #51
              Mai bine arata Golanul tau, fara alte chestii cromate pe el, simplu, cu folii pe geamuri, jenti vad ca i !...arata beton, incearca !...succes
              cu stima kenjiro
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #52
                E frum dar frum sunt si jentile sa o stapanesti sanatos si fara evenimente spor la tunat

                Comment


                • #53
                  dau bine jantele la culoarea masinii; ar trebui sa scapi si de bandoul cromat de la grila; o parere...
                  bafta
                  "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                  Comment


                  • #54
                    Frumoase jante cat ai dat pe ele?

                    Comment


                    • #55
                      radu2008 pe jante am dat 1000 ron

                      Comment


                      • #56
                        scapa de croamele alea,in rest e ok

                        Comment


                        • #57
                          cumpar oglinzi manuale de mcv!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • #58
                            Salutare am lipsit putin dar acum am revenit cu ceva modificari printe care,schimbat bordul cu unul de prestige cu leduri albastre cu zona rosie si ace rosii,remapare facuta zilele trecute de care sunt multumit si urmeaza sa schimb oglinzile cu unele cu suprafata marita si capac in culoarea caroseriei.Am sa revin cat de curand si cu fotografi pentru pareri.

                            Comment


                            • #59
                              Buna din nou,se pare ca au trecut sarbatorile si ne-am intors pe plaiurile natale.Imi cer scuze ca nu am mai intrat de mult dar am fost plecat din tara de sarbatori si acum revenit acasa as dori sa va impartasesc experienta unui drum lung prin Europa cu masina din dotare.Am fost plecat in Luxembourg la cumnatul meu si cateva zile in Franta la ski si vreau sa va spun ca masina sa comportat foarte bine fiind incarcata cu 4 persoane si destule bagaje plus un porbagaj superior Thule.Am reusit sa fac in 10 zile ceva peste 5000 kmcu un consum de 6.4% la o viteza care nu a depasit decat pe alocuri 120km/h.

                              Comment


                              • #60
                                beton loganu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google