Loganul Meu TM-11-MCC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #92
    Frumos loganu, farurile sunt betiale sa le folosesti sanatos...apropo, ne-am intalnit de catevaori pe arad-timisoara...tin minte ca avea xenoane, dar nu avea atunci faruriile astea...drumuri bune sa ai , numai bine

    Comment


    • #93
      Astept ceva pareri despre ce as mai putea modifica la masina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • #94
        arcuri sport, jos cromul din fatza, schimbat sigle(pus autocuolant in alta culoare-vezi turturel), jos crom de pe busonul de la rezervor...astea-s ieftine sfaturi :P
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #95
          schimbat sigle.....jos cu ele

          Comment


          • #96
            simpatica foc, blondule!, cum scrie ZSO...farurile sunt betiale dar cu lumina farurilor sa nu ai probleme cu capii de creta, in poza da spre albastru.
            ar fi fain sa vopsesti si barele si bandourile tot in aceeasi culoare...parerea mea
            ceva poze de interior nu faci?
            in rest, e super! drumuri faine!
            lipsa text

            Comment


            • #97
              in afara de capacul de la rezervor si scrisul ABS PLUS ... masina arata foarte bine ....

              multi km fara probleme iti doresc !
              Logan 1.6MP

              Comment


              • #98
                da ce are stickeru abs plus? daca asa e din fabrica..sa se stie ca e editie limitata
                sigpic

                Comment


                • #99
                  scoate ,,prostia,, dupa capacul de rezervor....strici masina parerea mea. vopseste barile in culoarea masini impreuna cu oglinzile

                  Comment


                  • din cate stiu din fabrica masinile din seria abs plus au pe aripa scris abs plus sau nu au deloc scris in nici un caz pe porbagaj si in nici u caz asa mare ...

                    eu mi-am spus parerea ... ar arata mult mai bine fara acel scris pe porbagaj ...

                    mai erau cateva poze cu un logan pe net care avea AMG lipit ... tot editie limitata de fabrica ? )
                    Logan 1.6MP

                    Comment


                    • sper sa nu te superi am umblat putin si eu la masinutza ta
                      Attached Files
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • wow bidepa da te pricepi ... nu cred ca are de ce sa se supere ... vezi poate treci si pe la topicul meu sa faci si la mine ceva frumos in photoshop
                        Logan 1.6MP

                        Comment


                        • aoleu bidepa, asta e si visu meu X e bestiala combinatia zic daca poti chiar s o faci
                          sigpic

                          Comment


                          • WOOOOOW.............................spectacol arata masina,nu imi vine sa cred cat de bine arata ma duc repede sa vad daca e adevarat

                            sa nu uit va multumesc tuturor atat pentru sfaturi cat si pentru critici.................la multi km
                            Last edited by blondu_75; 20 November 2010, 02:27. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Foarte bine dau farurile pe masina si se vede ca sunt de calitate.Intrebare....au si reglaj pe inaltime din masina?



                              Spor la modificat!!
                              real power..... diesel power by

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google