Super Logan Tunat Sb 20 Mam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • le e greu sa caute pentru laguna 2 fabricate 2001-2004 consola intre scaune?
    cauta second ca iesi mai ieftin.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • incearca un schrot(dezmembrari ) ......cum zic si baietii de sus ! Daca e sa comanzi piesa te usuca ! Cand am intrebat pe cineva de la renault ..ziceau ca ei comanda piesa respectiva .....inclusiv cu partea electrica de pe ele .....ei nu dau separat fara butonu de avarii , buton de inchidere centralizata , si cele 2 sloturi de USB ! SI sa vezi tu distractie acolo ....ca ei le vand cu tot.....o gramada de mufe , cele 3 brichete , o droaie ......! Si butonu de avarii acela triunghiular e enorm de scump ........e cel care se defecteaza cel mai des la laguna 2 !
      Si e enorm de mult de munca la ea .....ca trebe modificate scaunele de la logan pt a incapea ! Din cauza rotilor de reglaj lombar si tijelor de dat in fata sau spate !!Plus ca trebuie create alte prinderi de sasiu !
      sigpic

      Comment


      • Sorine, habar n-am ce e in pozele alea cu mestereli, dar eu n-am nici o viziune tehnica! Astept sa vad rezultatele finale, o sa arate bine, ca de obicei!
        Salutari!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • cipo, pentru cotiera...incearca dezmembrarile! La reprezentanta o sa dai o gramada de bani! Nu este cazul sa o cauti dupa coduri sau etc!
          iamagi, kormoranele alea sunt o problema........trebuie schombate cu ceva mai "aderent"! Mersi mult de tot!
          vyp75, asta e...dam explicatii daca trebuie!
          TM80MAT, corect domnu!
          Gusi, e o cotiera de Laguna2 in prelucrare pentru Logan! Asa sper si eu...sa iasa bine! Multumesc mult!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • :Frate ,nu stiu cum o sa iasa toata treaba asta cu cotiera ,dar cred ca esti printre primii,care incearca ceva si pentru asta si pentru ca ne mai si arati ce faci,RESPECT!!!respect:

            Comment


            • am vazut pe viu o cotiera identica pusa pe un mcv arata beton.
              astept lucrarea terminata sa vad daca ma bag si eu sau nu, deja am cotiera rezervata si toate accesoriile iei.
              Daca iese bine la sorin si gasesc loc la butoane i-mi pun si eu.
              Hai sorine.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Da mai dragii mei!!!!
                Problema mare este ca nu prea am timp!
                Vasile....o sa vezi ce si cum....!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • ma ti in suspans sibiene..........
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • super tare facut...succes in continuare...spor la tuning in continuare
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • Originally posted by sibianul View Post
                      mutulik, mersi mult!
                      Astazi, MAM -ul si-a calibrat statia si antena, si-a montat suportul de antena, s-a jucat putin cu statia, si a suspinat de o crapatura1
                      Din fericire, MAM-ul va mai suspina de crapatura aia vreo luna de zile (vestea rea), dupa care va intra la vopsit general(vestea cea mai buna)!
                      spune-mi te rog de ce ai optat pentru o prindere fixa in locul uneia magnetice ? costurile mai ieftine ? sau de ce ?
                      ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                      Comment


                      • vine frumos cu cotiera de laguna 2 are si la noi la club bogdan pusa se merita efortul

                        Comment


                        • MariusTm29, am optat pentru suport fix, nu pentru ieftineala, dar...imi pare mai interesant suportul asta : e din inox, se poate demonta si remonta in 30 secunde , plus de asta, ala cu talpa magnetica nu ma prea inspira datorita faptului, ca nu sti cand pierde aderenta si zboara!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Incepe operatiunea clean ?!
                            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                            Comment


                            • Da, e un inceput!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google