Super Logan Tunat Sb 20 Mam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Daca tie iti place e ok...Dar pe mine nu ma atrage...Daca tot ai fat 1 caruta de bani pe kit si lumini , luai niste jante misto, o suspensi...Un cip...Etc nici acum nu e tarziu daca ai resurse....
    sigpic

    Comment


    • #17
      @sibianul:Se vede ca ai grija de masina, dar parca este un pic cam impopotonata,kitul este prea masiv pentru masina,oricum gusturile nu se discuta ,spor la tunarit.
      @Golan91: De cand te stiu de iei de oameni golane,asa mi-ai facut si mie la inceput,of,of.
      Apropo,si nu mai zice de luminite ca ai masina plina de leduri .
      Last edited by felixb; 26 October 2008, 00:54.
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • #18
        BogdanA ma iau de aia care au stikere multe nu de cei care au mai multa fibra decat tabla pe masina
        Sibian sfatu meu , arcuri sport si o remapare sa castigi ce ai pierdut.....Si o sa stea mult mai bine pe drum..Prietenii stiu dece.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by SoNyKeL View Post
          Brea multe luminite prea multe neoane si a dat in kitch daca nu avea prizele pe capota era super ok
          A dat-o in kitch decand a inceput sa o modifice. Sunt multe loganuri facute super marfa pe forum, la sectiunea ''my ride''..Dar nici asa ceva.
          Un kit sport, jante frumoase, angels eyes + un xenon, geamuri fumurii...Cam asta este un ''tuning'' frumos ptr logan.

          Comment


          • #20
            Originally posted by sibianul View Post
            Supercar, Bratul De La Stergator E Mai Sus Pentru A Se Inchide Triunghiul Pe Care Il Fac Stergatoarele Sus La Parbriz.
            Nu Uitati La *******.Ro La Superstar Car La Pagina 25 Sa Ma Votati
            Puteai sa il inchizi cu stergator stanga de 60 si dreapta de 51 si nici nu mai aveai urma aia de mizerie intre stergatoare...
            Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

            Comment


            • #21
              Nu mai postati linkurile cu votati etc...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #22
                Mult prea incaracata, zau! Jantele is mult prea mici pt kitu asta! Interesanta culoarea!
                Last edited by stiancu; 26 October 2008, 11:35.

                Comment


                • #23
                  Culoarea este destul de ok............In leg cu kitu.......Zic eu ca ar arata mai bine fara guri de admisie, paravanturi, suspensie stok, jantele respective, neoanele jos si multa folie!!!!
                  bafta in continuare!!!
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • #24
                    Arata binisor. Scapa de chestiile alea de pe capota ca nu dau bine deloc. Este o parere de a mea. Sa stapanesti sanatos masinuta si sa ai parte de multi km fara probleme. Sa auzim numai de bine
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #25
                      Doar doua cuvinte imi vine in minte : darth vader

                      ar fi tare sa o faci sa se si auda ca el, sa respire greu asa ( glumesc )

                      Comment


                      • #26
                        Jantele is prea mici ...... Tiganie pe fata ....Parerea mea, numa bine
                        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                        Comment


                        • #27
                          Apropo:
                          cei care comenteaza atit de vehement despre kitch, ar trebui sa-si posteze si ei masinile sa vedem daca au macar ce sa arate si apoi vom mai vorbi
                          Oricum mai am de lucru la ea dupa cum am spus in primul post, ... Dar cine stie sa citeasca stie, cine nu , nu....
                          Imi insusesc criticile si observatiile pertinente , dar cele care nu au chiar nici o legatura chiar nu ma intereseaza.
                          Asa ca dragii mei colegi de site, daca aveti o idee buna si ceva sugestii "sanatoase" va astept sa mi le spuneti, iar daca vorbiti doar asa sa va aflati in treaba trebuie sa stiti ca nici macar nu e cazul sa va mai deranjati sa scrieti!

                          MULTUMESC
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #28
                            Ce ti-as putea recomanda ar fi :

                            - scapa de ledurile gen audi de la faruri
                            - da jos presurile de la roti ( nu merg deloc cu un kit )
                            - NEAPARAT niste arcuri sport - castigi un aspect de invidiat si o stabilitate sporita
                            - da jos tipsurile acelea si inlocuiestele cu ceva mai mari (rotunde sau ovale , depinde de gust) - parerea mea e ca o face mai agresiva ) dar din inox
                            - in locul ledurilor din jurul masinii puteam neoane speciale ( nu mai avea masina aspect de brad de craciun noaptea)
                            - Prizele alea strica foarte mult din aspectul masinii .

                            Sper sa nu iei in nume de rau dar asta este opinia mea !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • #29
                              Incep sa constat cu stupoare ca incet forumul asta se transforma in ceeace e un alt forum care nu stie decat sa critice si sa faca mistho!!

                              Pacat! Stiam ca aici sunt oameni cu bun simt care pe vremuri chiar daca nu le placea ceva o spuneau mai voalat sau pur si simplu chiar se abtineau de la comentarii. Acum insa vad din ce in ce mai des ceva care ma mahneste profund.

                              PS: Daca omului ii place asa cum e,atunci ptr. El e cea mai frumoasa masina

                              PS2:Iar in alta ordine de idei cred ca acest lucru se intampla si din cauza ca se face lipsita tot mai des implicarea si prezenta moderatoriilor in scop constructiv binenteles!
                              Last edited by ROAD EMPIRE; 26 October 2008, 19:37. Reason: am uitat
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment


                              • #30
                                In momentul in care vii si iti prezinti masina si ceri si sfaturi trebuie sa fii constient ca nu toti au aceleasi gusturi cu tine.Ceea ce tie iti place ,pe altii poate sa ii dezguste,si atata timp cat ceri sfaturi ar trebui sa si tii cont de ele.Topicul a fost deschis mai mult pentru reclama,totusi in momentul in care pui niste poze ,ar trebui sa te astepti si la pareri negative.Orice critica este constructiva,si nu trebuie luata neaparat in nume de rau.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google