Super Logan Tunat Sb 20 Mam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Imi place : - kitul
    - culoarea
    Nu imi plac : - jentile ( prea mici, comparativ cu masivitatea kitului exterior),
    - suspensiile stock
    - prizele acelea de pe capota.
    Numai bine, si mult spor in ceea ce faci.
    @road_empire: parerea mea este ca aceste critice sunt bine venite. Prea multe kitchuri ( si nu ma refer la masina de aici), sunt prezentate, iar toti ii lauda pe acesti mandri posesori de kitchuri. Critica e constructiva.

    Comment


    • #32
      Critica DA! Dar jigniriile si mistho-ul ironic NU!
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #33
        Marfa frate..................Tine-o tot asa , dar mai pune o culoare pe ea..............Ca este cam stock......La culoare ma refer.......
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • #34
          Foarte frumoasa!!!!!!! Sa ai grija de ea
          sigpic
          !

          Comment


          • #35
            Sunt de acord cu criticile,sunt de acord cu propunerile............Dar sub nici o forma nu sunt de acord cu sintagme gen : 'kicth" , 'tiganie" etc
            Dar inca o data cine stie si cunoaste ...... Stie si cunoaste cine nu......... Nu si atit.
            Nu am postat masina sa citesc atitea mirlanii si povesti. Vreau sa aud pareri si sugestii constructive....
            Adevarul e ca e mult mai usor sa stai si sa comentezi ceea ce unii chiar se straduiesc sa faca decit sa te apuci sa faci tu chestiunea respectiva.
            Iar daca ceva nu este placut pentru fiecare dintre noi ... Sincer cred ca putem gasi si alte modalitati de a o spune.
            Va multumesc pentru pareri si sugestii
            O sa vedeti cum arata masina in primavara !
            acum este doar in stare intermediara de proiect.
            Dar stiti voi cum e cu finantele: vin greu si se duc repede
            Cristi _xp apropo cit eate un sistem de evacuare cu toba dubla in spate?
            NO OFFENCE!!!!!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #36
              Vezi la LOGtuning ,au ceva evacuari duble din germania.De la FOX parca...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #37
                Arata bina dar cred ca ar arata si mai bine cu urmatoarele:

                - jante mai mari pe 17' si evenrual albe ar da super;
                - suspensie sa mai cobori un pic garda la sol;
                - niste ornamente la esapament mai mari cele actuale sunt cam mici in raport cu dimensiunile kitului;
                - si daca dai jos si acele prize de pe capota motor o sa arate super.

                Sper sa nu te superi pentru chestiile enumerate mai sus e doar o parere nu trebuie sa ti cont de ea pana la urma gusturile nu se discuta.

                Felicitari si toata stima pentru munca, pasiunea si timpul investit.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • #38
                  Ar mai fi frumos 2 cu tipsuri...

                  PS ambele functionale

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Sa o vedeti peste vreo 4-5 luni. Va fi cel mai tare.Sau cel putin asa sper
                    dar oricum o sa va tin la curent cu evolutia proiectului meu.
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #40
                      Ti-as da un sfat ! Lasa-i pe altii sa aprecieze si sa dea note masinii . Pentru tine oricum e cea mai frumoasa pentru ca este a ta.
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #41
                        Spor in continuare,sper sa ajunga cel mai tare logan...Spor.
                        The Jocker: Foarte bine,asa este.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • #42
                          Sar si eu cu 2 poze facute la intalnirea de sambata!

                          Frumoasa masinutza. Imi place foarte mult culoarea, o prinde bine. Pana s-o vad, chiar nu-mi placea kit-ul asta de la pilot, dar pe culoarea asta arata monstruos (in cel mai bun sens). Si se vede ca, fie ca se face placuta sau nu, se vede ca s-a investit multa munca pana sa ajunga la stadiu asta.

                          La cat mai multi km fara incidente si s-o stapanesti sanatos, modificata exact asa cum iti place TIE!
                          Attached Files
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • #43
                            La motor ai de cand sa ii faci ceva?
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • #44
                              Acum imi pare rau daca o sa vorbesc in numele lui, dar da, la motor de-aia is alea doua prize de aer pe capota, pentru o viitoare modificare la motor.
                              domnu sibian, ai investit bani si multa munca in ea, ai zis si tu ca o sa arate altfel in primavara-vara, dar pentru cum arata acum masinuta, tot respectul.
                              am observat ca esti genul de om care face si tace, adica este modificata masiv masina, fata de majoritatea de pe forumuri, mai mult la design decat la partea tehnica, dar urmeaza si a doua, si totusi nu am auzit de masinuta ta nimic pana acum ceva timp.
                              spor in continuare si la mai mare!
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • #45
                                Masina arata bine cu exceptia ledurilor de sub masina... Nu sunt aliniate si sincer sa fiu nu se vad prea frumos... In loc de leduri cu clux de 30 grade ai putea sa pui unele cu flux de 170 grade care nu mai fac punct si se vad absolut minunat... E cam 4 roni unul... Stiu pentru ca urmeaza sa imi pun shi eu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google