Super Logan Tunat Sb 20 Mam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sincer...nu ma mai surprinde:|. Inca o data se vede unde a ajuns minunata noastra tara...
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • Daca'i adevarat, e nasol. Am inteles ca se fura roti de Porsche, ca alea se vand pe bani multi, dar totusi...
      bine, avand in vedere ca la un moment dat a fost o "moda" ciordirea siglelor de Logan, nici asta n'ar trebui sa ma mire.


      Si cum romanului ii place sa faca haz de necaz, acum zic si eu: poate le vei gasi la vanzare pe "Bursa".
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Doamne.... un bilet nu ti-au lasat ? Cine poate sa faca asa ceva? Din curte le-au luat ?
        My Ride - Prestige 1.6 16v

        Comment


        • Dar toate 4? Alte pagube nu au lasat?
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • doamne fereste unde am ajuns....si colegului caruia i au furat injectoarele de pe dci :s incredibil!!!
            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

            Comment


            • au facut-o numai asa sa vada lumea cum sta un loganel pe butuci.

              ai casco?

              Comment


              • Traim in romania!

                Comment


                • Hai ca mi-am revenit putin....
                  Mi-au furat rotile de la masina, dar un vecin a auzit alarma si a strigat la ei...dupa care a venit la mine la usa : " vecine, hai jos ca ti-au furat rotile" !!!!!!!!!!
                  Cobor, si ...MAM-ul pe caramizi....am inlemnit.......
                  Dupa ce a venit politia, am gasit in spatele masinii..aprox. 10-15 metri in iarba 2 roti.......
                  Se da alarma la politie, si...dupa vreo 10 min, se aude in statia politistului....."am gasit eu 2 roti" (unii de la rutiera)......la vreo 700-800 metri de blocul unde stau.
                  Fug repede cu politia..si.....celelalte 2 roti abandonate.
                  Ideea e ca, hotii nu erau din Sibiu, ca nu stiau drumurile, ca in momentul cand a strigat vecinul la ei, au fugit cu masina si au intrat intr-o fundatura ( gradina unui bloc) si-au rupt bara de la masina (fapt anuntat telefonic de o femeie din blocul respectiv) si, ca sa nu le ramana bara cu nr. masinii acolo, au abandonat rotile mele sa-si ia bara cu ei.

                  Credeti-ma ca nu doresc nimanui sa treaca prin ce am trecut eu noaptea trecuta....

                  ...politie, amprente, declaratii..dar, totul s-a terminat cu bine!!!!!

                  Va dati seama??????? MASINA PE CARAMIZI!!!!!!!!!!!!!!!!

                  N-am crezut ca se poate intampla asa ceva!!!!!

                  Si, unui alt vecin,tot in noaptea aceea , i-au desfacut prezoanele de la roti, dar n-au mai apucat sa le ia.
                  Last edited by sibianul; 25 August 2011, 21:40.
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Acolo e mai rau ca in jungla.....bine ce le-ai recuperat
                    http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                    Comment


                    • nasol tare, bine ca ti-ai recuperat rotile...acum crec ca te-ai gandit destul de serios sa iti pui niste antifurturi la ele..
                      sigpic

                      Comment


                      • o situatie tragico-comica.

                        matale stai pe langa strazile constructorului, tractorului in apropierea unui lac ca si eu m-am pierdut pe acolo.

                        e bine ca s-a rezolvat problema

                        Comment


                        • bine ca le.ai recuperat, firar ei sa fie, dar nu numai acolo e asa, cum zice colegul Mariusrs, ci in toata romania, ca de...."e criza"
                          sigpic

                          Comment


                          • Dar cu ce masina erau? Ai aflat? Intreb asta deoarece nu-mi imaginez cum aveau de gand sa transporte 8 roti cu o singura masina... numai daca nu erau cu o duba, o camioneta ceva, caz in care nu mai abandonau ei rotile tale pentru bara lor, avand suficient spatiu in masina.

                            Bine ca ti-ai recuperat rotile si sper ca hotii sa fie prinsi.
                            sigpic

                            Comment


                            • pfuai de capu meu Sorine)) ghinion cu noroc a fost asta...oricum, e bine ca le-ai gasit!!!
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Chiar ca!!...ai avut noroc Sorine,sper sa nu mai ai parte de astfel de "surprize".

                                Bafta Sorine, si sa stapanesti sanatos "gargarita"
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google