Super Logan Tunat Sb 20 Mam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cei care erau vehementi de-a dreptul, (intre noi fie vorba n-au mai nimic la masini), vad ca nu prea se mai arata!
    Si pe uni vreau sa-i vad la Deva!
    Nu de alta, dar sa vedem si noi cu ce "vin"!!!!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Prietene..."intre noi fie vorba", acesta nu e un club de tuning si nu te astepta sa iti ridice cineva masina in slavi pt ca nu o sa o faca. aici posteaza toti pasionatii si detinatorii de logan...nu treb sa-i ai ceva modificat la masina ca sa fii in club.

      Si inca ceva, exista 3 tipuri de tuning care le cunosc eu:
      1 - tuning exterior
      2 - tuning motor, suspensii, evacuare Etc (laolalta = performanta)
      3 - celebrul kitch tuning prezent pe la noi unde o masina arata (vb unui coleg de pe forum) ca un stand din vitan.
      Last edited by Cezar; 15 December 2008, 01:16.
      ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

      Comment


      • Husa aia nu prea are ce cauta pe masina.
        La fel si acele prize de aer de pe capota.
        Alt minus ar fi tulburarea de personalitate: ori vrea sa fie audi ( cu acea bagheta luminoasa), ori bmw ( cu angel eyes). Din punctul meu de vedere, angel eyes da cel mai bine.
        Un alt minus : cotiera: este oribila, scapa de ea ( si eu am avut, si i-am facut "vant" ).
        Un mare semn de intrebare: de ce ai vopsit portiunea de pe volan, in care scrie dacia cu arigintiu?
        Mare plus pt jante, arata f bine.
        PS: masina e in stadiu finit? Sau tot in intermediar?
        Last edited by Cezar; 15 December 2008, 02:06.

        Comment


        • Originally posted by sibianul View Post
          Cei care erau vehementi de-a dreptul, (intre noi fie vorba n-au mai nimic la masini), vad ca nu prea se mai arata!
          Si pe uni vreau sa-i vad la Deva!
          Nu de alta, dar sa vedem si noi cu ce "vin"!!!!!
          Frumoase jantele, bagheta cu leduri nu da bine de loc cum ai puso pa angel eyes. Si cum zice si Cezar mai renunta la prizele de aer de pe capota, cotiera, etc etc..
          2004 Dacia Logan 1.4MPi
          2006 Dacia Logan 1.5dCi
          2007 Opel Astra H 1.7CDTI

          Comment


          • deci nu stiu ce i faci tu la masina asta, da tot arata precum un tanc, suv, caramida, bca.

            tu chiar nu ai gusturi ?..sunt logan-uri pe forum doar cu niste jante si arcuri sport si ceva eleroane si sunt super marfa !

            mai bine dadeai masina si banii si masina baietiilor dupa forum si aveai o surpriza placuta ! ceva gen..pimp my ride
            Last edited by Alex21; 15 December 2008, 04:15.

            Comment


            • Ce e butonul acela care il ai sub aerator in partea stanga?Aprinderea cumva?

              Comment


              • jantele sunt ok! in rest... dar fiecare isi face masina asa cum crede el ca arata mai bine...
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Sibianule mie imi place mult masina si fac pariu ca si la multi dintre carcotasii de o dau in barci pe aici...crezi ca ei nu si-ar dori rotile tale si acel pachet de il ai tu pe masina?
                  Sunt sigur ca da...dar nu ar trebui sa te mai impiedici de parerea fiecaruia...cati useri atatea pareri.
                  Numai bine

                  Comment


                  • Toti suntem niste invidiosi....eu cel putin pe husa si pe cotiere
                    Tweety, vad ca esti fotograf, deci ar trebui sa ai un simt al esteticului....pe tine nu te deranjeaza nimic la masina asta?
                    PS: chestia cu invidia parca e luata de pe site-ul ala cu pitipoance: " stiu ca sunteti toate invidiose"

                    Comment


                    • Eu tot nu inteleg ce aveti voi cu KITUL asta si spuneti ca arata ca un tanc.

                      Uite va pun eu o poza cu o masina cu acelasi Kit . Vi se pare ca asta arata a tank?!!! Mie nu.
                      Attached Files
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • Tanc nu e ....... masina arata misto dupa parerea mea .......body kitu e misto rau ....... ca e oleac mai butucanos ? daia ziceti ca e tanc ?

                        P.S super jantele ;) spor la tunarit ;)

                        Comment


                        • Originally posted by sibianul View Post
                          Cei care erau vehementi de-a dreptul, (intre noi fie vorba n-au mai nimic la masini), vad ca nu prea se mai arata!
                          Si pe uni vreau sa-i vad la Deva!
                          Nu de alta, dar sa vedem si noi cu ce "vin"!!!!!
                          "Cucu' isi striga singur numele", poate unii din aia tin pentru ei, poate unii din aia fac chestii cu bun gust la masina, de invidie din partea marii majoritati nu are cum sa fie vorba pentru ca nu avem motiv.
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • Chestie de gusturi. La unii poate nu le place chitul, dar sa spui ca arata ca un bca.... mai pardon! Mie chiar imi place, mai ales acum cu jantele pe 17.
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
                              Eu tot nu inteleg ce aveti voi cu KITUL asta si spuneti ca arata ca un tanc.

                              Uite va pun eu o poza cu o masina cu acelasi Kit . Vi se pare ca asta arata a tank?!!! Mie nu.
                              kitck toata ziua !...din cand in cand, uita-te pe la sectiunea ''my ride'' de aici dupa forum..

                              sau pe alte siteuri cu tuning tot la logane....ai sa ramai uimit ce se putea face tot la aceasi bani pe care i-a bagat in masina.

                              Comment


                              • CINE MAI DECLANSEAZA FLAME-uri DE ACUM INAINTE, PRIMESTE PREMII DE LA MOSU!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google