Super Logan Tunat Sb 20 Mam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • toate ca toate dar butoanele alea on off din bord sunt....tiganie ca sa o zic cat de cat frumos.... dalea imi era rusine sa pun la aparatura din casa statie stroboscoape etc unde nu prea se vedeau... dar mai ales sa pun in bord la masina.... domane fereste.....
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • Stiti ceva?
      Vad ca anumiti constanteni vad numai tiganii!
      Posibil sa se fi obisnuit cu ce au ei si nu mai fac anumite diferente!!!!
      Va dati seama ca daca toata ziua stau si se uita la ciori si pescarusi, ce sa inteleaga ei....
      Plus ca degeaba intra in contact cu o tara intreaga.......in sezon!!!!
      Unii dintre ei saracii isi puneau, auzi frate, stroboscoape in casa! Poate ca au orbit de la ele si din acea cauza vad asa ceva!!!!!
      Hai ca ma amuz teribil cu ceea ce spuneti voi
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • super tare. unii il critica si el rade. imi place de sibianul
        la ce te ajuta 'butoanele' alea de on off? ce ti-ai tras prin ele?
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • nu poti sa faci pe plac la toti, asa se intampla...

          Comment


          • alindrgn, unul este pentru ledurile de sub masina, iar celalalt este pentru iluminarea
            locurilor din spate!
            Pai cum sa nu rad colega la asemenea posturi?
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • salutare nu te lasa sibianule intimidat de alti oricum in primul rind trebuie sa iti placa tie se vede mult mai bine cu xenon cind ai fost le tm nu aveai xenon
              Powered by LSS
              http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

              Comment


              • bulan, xenonul l-am pus acu' o saptamana!Cand am fost la voi, chiar ziceam ca vreau sa pun!
                Oricum.......diferenta de la cer la pamant intre xenon si.....lumanari
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Problema aia cu farurile aburite cred ca apare la toti,sper ca siliconarea sa aduca rezultate pt ca azi ninge la brasov si acum a aparut si in farurile mele putin condens,abur ce o fi.
                  Ce noroc am avut duminica trecuta de vremea aia superba ca daca se tinea azi e foarte urat afara.
                  SALUTARI SIBIENE SI TINE-O TOT ASA!!!
                  Last edited by kelu; 8 March 2009, 13:04. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Salut sibiene,
                    Daca tot ai ajuns pana aici (dupa parerea mea prea multe "fitze") "tranteste" odata masina si lasa polemicile. O sa arate mai bine si o sa mearga si mai bine.
                    Eventual scapa de prizele de aer. Chiar si la M3 sunt mai discrete, si alea chiar trag aer pe acolo (cel putin una dintre ele, cealalta e la "misto").
                    Bafta si spor la treaba!

                    Comment


                    • aditzu08, neoanele din masina au fost in jur de 60 ron cu tot cu montaj!
                      detail, la trantirea masinii acum ma gandesc!Oricum o s-o trantesc, dar mai dureaza cam o luna, sa mai stangem ceva bani in fondurile FSN(fara stirea nevestei)
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Si cu tamburii spate ai putea sa faci ceva, e pacat la asa jante

                        Comment


                        • O sa le vopsesc, dar inca stau si ma gandesc ce culoare sa fie!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • verde strident, fosforescent daca se poate japan drifter style...
                            apropo, daca ai siliconat farurile, ai pus undeva inauntru un saculet de-ala de absoarbe umezeala? de-ala ca-n cutiile de pantofi...
                            apropo, eu stiu pe cineva care rezolva foarte elegant aburirea farurilor dand o simpla gaura in spatele carcasei. asta pt ca izolarea cu silicon nu o faci 100% si pe la dulii tot mai intra umezeala. iar daca voi ati facut izolarea pe vremea asta ploioasa din week end, chiar sunt curios daca se mai aburesc sau nu.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Originally posted by sibianul View Post
                              Stiti ceva?
                              Posibil sa se fi obisnuit cu ce au ei si nu mai fac anumite diferente!!!!
                              Va dati seama ca daca toata ziua stau si se uita la ciori si pescarusi, ce sa inteleaga ei....
                              Plus ca degeaba intra in contact cu o tara intreaga.......in sezon!!!!
                              In momentul in care jignesti arunca un ochi in ograda vecina. Au fost mai multi care au "guitat" la adresa masinilor din cta, cu toate astea eu nu am prea vazut masini din alte zone, exceptand bucurestiul si masina lui Norbi, la show-uri.
                              Cand iti pui masina pe un forum public si ceri pareri eu zic ca e ok sa le accepti, chiar daca te satisfac sau nu.
                              Personal sunt cateva lucruri care imi plac dar, tre' sa recunosti, ai mers un pic cam in extrema cu gumele vopsite si switch-urile alea. Iti recomand unele gen cele de power off din CNR.
                              Numai de bine.
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • si totusi daca vrei sa o faci de "fuga" de ce nu ti-ai luat un motor mai puternic de la bun inceput??
                                Last edited by ten; 9 March 2009, 16:08. Reason: braaaa
                                laureate 1.5l, albastru marin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google