Super Logan Tunat Sb 20 Mam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sambata ne vom ocupa si de vopsirea barei fata.....o groaza be munca!!!!!!!!!!!!
    Dar daca trebuie, apoi trebuie si gata!!!!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Finiseaza bara bine de tot daca tot te apuci de ea...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Succes la faruri si la bara.
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • mda............
          cred ca acum o sa iasa "meseriasul" din mine, caci o sa vopsesc bara cu spray in prima faza!
          Cand se incalzeste mai mult afara, o sa deschid dosar la casco sa vopsesc tot kit-ul!
          Ma mai ajuta un amic si sper ca o sa iasa bine!!!
          Cu farurile nu-ii o problema mare caci se rezolva relativ usor!
          .........urati-mi sa reusesc........
          ...............si daca o sa reusesc, poate ma fac vopsitor
          Oricum o sa fac poze pas cu pas!!!!!!!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • nu te supara dar bara fata , privita din laterala arata oribil... nu o lua ca pe o jignire asta-i parerea mea... si oricum titlul topicului duce deja in ``tiganie`` super? ce e super?
            oricum nu m-am putut abtine sa nu fiu ``rau``
            oricum orice sut in ``fund`` e un pas inainte

            sigpic

            Comment


            • Sincer nici pe mine nu ma incanta... ai angel eys de la BMW si bara cu leduri de la Audi.... prea inpopotonata... sorry ... daca tie iti place bravo si succes in continuare... conteaza sa iti palca tie ....
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • BeciAcustic , daca urmaresti tot topicul vedeai schimbarile!!! Multumesc de opinie!
                Tu abia ai cumparat-o! Spor la tunareala si mai vorbim!!!!!
                SoNyKeL, bara fata are o linie luata in ansamblu cu bara spate, cu bandourile de la aripi si cu bara spate! Acuma....daca tie nu-ti da bine....sincer asta e problema ta! Oricum, multumesc de aprecieri si critici!
                Dupa cum spuneam, tin cont de critici , dar la chestii gen "tiganie"..etc, da-mi voie sa-ti spun ca asta da a nesimtire! Era suficient sa spui ca nu-ti place si intelegeam ideea!!!!!!
                Si cu asta inchei ideea ta sa nu fiu prea dur!!!!!!
                Poti sa fi mai diplomat in exprimare ca nu suntem idioti incat sa nu intelegem ideea!!!!!!!!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • bine nu mai zic tiganie... dar daca tu vezi gust intre husele si presurile din interior ``bleo`` sau unde e bunul gust in cotiera aia lucioasa cu crom? sau in aparatoriile alea suuper universale care sunt pe toate masinile... auzi still raly...
                  scuzama daca te-am jignit dar asta e parerea mea... prefer putin si bun.
                  si te rog nu-mi baga faza cu `` ia arata-ti tu masina`` ca nu tine...

                  sigpic

                  Comment


                  • SoNyKeL, daca te uiti bine, husele si presurile sunt din acelasi set, iar albastrul cu negrul si cu gri commet-ul masinii, sincer dau bine....asta e una!
                    Cotiera aia lucioasa cu crom este foarte practica, iar in ceea ce priveste structura, cred ca tine de gustul fiecaruia vis a vis de combinatia de culori!
                    Iar de aparatori, nu cred ca sunt pe toate masinile, caci la cat costa..... ma indoiesc de existenta nationala a lor!
                    Inca o data, sufucient daca iti exprimi parerea da a-ti place sau de a nu-ti place masina mea!
                    Dar de a-ti da cu parerea in ideea ca tu la masina nu ai prea facut nimic, imi pare o chestiune deplasata!
                    Accept critici de la cineva care intradevar munceste la masina lui, dar de la cineva care sta in expectativa si doar face comentarii.......da-mi voie sa-ti spun ca nu prea le accept!
                    Si una peste alta........gusturile nu se discuta, iar in alata ordine de idei.....fii mai diplomat in exprimarea ta!!!!!!!
                    E ca si cum tu te dai cu aftershave si eu vin si spun:..ce draq pute aici? Mai bine spuneam....ce miroase ciudat in zona?...
                    Mai diplomatic!
                    Ce zici????????
                    Sti cum e vorba vulpii care nu ajunge la para......."ce napa e para aia"
                    Nu de alta, dar..........
                    Last edited by sibianul; 6 March 2009, 00:28.
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • da ca ai bagato paia cu vulpea... ma fac ca nu vad motorizarea si dotariile masinii tale... pai daca as face eu ceva la masina ar iesi(calitativ vorbind) ca la tine asa ca mai bine stau in banca mea si nu fac... dar in schimb comentez poate te ``pocaiesc`` si pe tine...

                      sigpic

                      Comment


                      • Pai colega, ai face, dar n-ai cu ce!!!!!!
                        Si cu asta am incheiat subiectul!!!!!!!


                        Rog un moderator sa-i limiteze acestui individ accesul la topicul meu! De nesimtiti si imbecili am parte zilnic prin natura serviciului, asa ca nu am nevoie si de unul pe topicul meu!
                        Putea sa se exprime mai politicos, dar ..."de unde nu este nici Dumnezeu nu cere" !!!!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • hai ma sibiene ca te stiu calculat .nu te enerva.eu stiu masina.niciuna nu e perfecta.a ta arata bine.si la ce are pe ea s-au bagat ceva bani.omu si-a spus parerea.asta e.poate a exagerat.oricum abia astept sa va fac o vizita la brasov.IAR.m-am simtit bine pe 1 .
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • ``Rog un moderator sa-i limiteze acestui individ accesul la topicul meu!`` la faza asta am ras si cu fesele...

                            a si cand zici ca nam cu ce , nam cu ce ce? uitate la valoarea de catalog a masinilor noastre daca ma tot iei ca ``unii`` are cu ce si ``unii`` nare cu ce...
                            apreciez si injuriile de pe PM imi place ca esti fair play

                            oricum am terminat... succes in ati termina proiectu... ca vad ca te scuzai ca inca nu-i terminat... si cand va fi terminat tot gretos va fi decat daca n-ai de gand sa schimbi radical aspectu

                            sigpic

                            Comment


                            • ag80bik, tu sti ca ma deranjeaza nesimtirea si grosolania!
                              Accept critici, dar civilizat1Acuma, na, daca nu sunt cei 7 ani de-acasa asta nu e vina mea!!!!!
                              O sa mai bag bani in MAM-ul meu si poate n-o sa fie pe placul vostru, dar astept o critica pertinenta si la locul ei!!!!!1
                              Multumesc mult colega!

                              !!!
                              Last edited by sibianul; 6 March 2009, 01:23.
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • oricum jantele alea pe 17...arata belea.eu unu care am vazut masina live pot spune ca e chiar frumoasa.se vede efortul tau.si la cum arata masina ...jos palaria.2 lucruri nu mi-au placut :las-o mai jos,stiu ca mai merge doamna dar ar fii belea,
                                nu-mi plac prizele de pe capota.dar am inteles ca vrei sa le faci practice si atunci vad rostul lor.
                                mai vorbim sibiene si spor la treaba.esti un coleg de investitzii de noara 10;)

                                oricum jantele alea pe 17...arata belea.eu unu care am vazut masina live pot spune ca e chiar frumoasa.se vede efortul tau.si la cum arata masina ...jos palaria.2 lucruri nu mi-au placut :las-o mai jos,stiu ca mai merge doamna dar ar fii belea,
                                nu-mi plac prizele de pe capota.dar am inteles ca vrei sa le faci practice si atunci vad rostul lor.
                                mai vorbim sibiene si spor la treaba.esti un coleg de investitzii de nota 10;)
                                Last edited by bitza_bik; 6 March 2009, 12:49. Reason: Automerged Doublepost
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google