B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sandele e fain de tot loganu tau... BRAVO...n-am cuvinte.... am sa-ti urmez cit de curind sfaturile. bafta in continuare... ms.
    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

    Comment


    • nu prea sunt fan eu al portbagajului clean, da la tine a iesit super misto cu eleronu si curat asa...poate e si culoarea de vina ca e super frumoasa..oricum foarte elegant...om cu gusturi bune
      sigpic

      Comment


      • belea, super! tine-o tot asa e bine sa ai gadget-uri in masina, sunt utile in trafic, la un gratar...etc. te poti uita si la mine ca sa-ti faci idei. Multa bafta si da-i mai departe!
        lipsa text

        Comment


        • maestre tineo tot asa ..esti tare ..ai niste idei ..nu stiu cum iti vin si cum le coci dar tot ce ai facut de o vreme a iesit marfa rau ...strictul necesar :p dar sa rupa gura ... xenon in pozitii cand ?

          Comment


          • Sandule.....ai grija sa nu-ti faci cine stie ce idei in legatura cu gadget-urile. Stai la ideile tale ca tare bune sunt ;)
            @cos_min_i - omu a fost greu de starnit la idei bune ca apoi...vin de la sine mai vede la unul- la altul ..Oricum diseara o sa vina cu o noua surpriza

            nanainanan
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Frumoasa masina, mai ales culoarea aceeea imi place mult!ce imi place panoul acela de pe bord, negru asa vreau si eu bafta
              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

              Comment


              • frumos mai vopseste .....
                sa ai grija cu ea !
                My Ride - Prestige 1.6 16v

                Comment


                • sandele, am crezut ca am vazut toate draciile pe logan,dar tu i-ai intrecut pe toti fratioare ;tu si paulik.Esti tare de tot;respect!!

                  Comment


                  • va multumesc mult baieti pentru urari ,am mai facut ceva pe la dansa... iam pus ochi noi cu lentile de contact si cum aveam incalzire in scaune si butoanele stateau pe jos ,am procurat si carenajele pentru ele , multumesc pe aceasta cale lui mvp..ul
                    pun cateva poze
                    Attached Files
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • sa fie primite nea sandule...foarte frumos..sa fie primite...da-i inainte cu proiectul...felicitari
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • cu placere sandule ! ! ! Si in legatura cu farurile, sunt dementiale, ai putea acum sa ii vopsesti oglinda negru mat sau alta culoare ca nu prea mai foloseste la reflectat. Respect ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Bana-ti-l!!! Nu se mai poate... Omul asta ma face sa fac imprumut in banca, sa imi pun si eu ce are el!!!



                          __

                          Ii sade frumos. Sunt bestiale. Tu le-ai montat in far? Oricum... sa te lumineze bine!
                          sigpic

                          Comment


                          • sa fie primite si a le tele mateo
                            mvp..ule m-am gandit eu si la asta, dar farul este cam mare si nu prea da bine, cred ca pun folie cum am pus pe stopuri
                            stii tu... HZP ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • ete surpriza !!! abia astept sa le vad montate....
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • sa nu-mi spui ca le-ai cumparat (farurile) ... sa le porti sanatos si sa ne traiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google