B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exact nu avem de ce sa ne suparam.

    Felicitari proprietarului pentru munca, pasiunea, timpul si banii investiti in aceasta masina.

    Intradevar este o masina care merita sa fie in centrul multimii.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Originally posted by dsign View Post
      .........

      Eu ma bucur nespus de mult atunci cand unul din noi se ridica din multimea de Audi, BMW, Subaru, Mitsu, etc si castiga...
      Foarte adevarat.E meritul nostru ca si club, si meritul celui care a castigat.
      Fara Semnatura.

      Comment


      • va multumesc tuturor pentru felicitari ...si mai ales pentru toti cei care m-au sustinut ieri ...fara iei nu ajungeam s-a iau acest premiu .santeti un colectiv deosebit va multumesc.

        in special lui skandal si nenea KYS pentru ca m-au covins RESPECT
        stii tu... HZP ;)

        sigpic

        Comment


        • FELICITARI Sandu-le !! tare masina ..bv mult suflet si implicare ...foarte frumos !!!
          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
          Simply Stance

          Comment


          • Salutare din partea clubchevrolet.ro , frumos eveniment, ma bucur ca ati ajuns si voi , a fost un eveniment pt fun si nu pt competitie si cred ca asta a fost reteta perfecta pt a ne simti bine timp de 2 zile , felicitari lui sandu pt distinctia primita si mai ales pt sustinerea de care ati dat dovada si asta demostreaza inca o data ca e mai valoros sa ai cati mai multi prieteni decat sa ai o masina super scumpa si super tunata si sustinere 0.
            Am observat ca ai inceput cu niste greseli (posturile din 2008) dar colegii tai te-au adus pe un drum bun si ai reusit sa scoti din masinutza ta un produs de bun gust , felicitarile mele !
            PS : multi din cluburile "inalte" sunt foarte invidiosi pe voi si pt mai multe detalii intrebati-ma cand ne vedem vinerea ;) sau cititi posturile de pe alte cluburi ! Mult noroc in continuare !!!

            Comment


            • felicitari...foarte frumos
              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

              Comment


              • Bravo Sandule pentru toata munca depusa , pentru pasiunea care ai investito in fiecare lucru modificat pe masina ta ... ai tot respectul !

                Comment


                • am trecut si eu sambata si v-am admirat bijuteriile. intr-adevar superbe. bafta in continuare
                  fara

                  Comment


                  • Aoleu, nu dati cu pietre . Am spus si eu asa sa fie fraza mai lunga
                    Stiam ca nu o sa va suparati, chiar daca nu va cunosc personal. Am facut cunostinta cu dsign (eu sunt cel care a intrebat de sticker logan club pt parasolar) si ma bucur nespus ca un coleg de-al nostru a reusit aceasta performanta. Ar trebui deschis un thread special unde toata lumea sa-l felicite pe Sandu pt ca merita din plin. E mare lucru sa fii deasupra celorlalte masini prezente si cred ca s-a mai demonstrat inca o data, daca mai era nevoie, ca si loganul e o masina ce se poate ridica la cele mai inalte standarde. Oricum felicitari inca o data SANDU si sunt sigur ca toti loganistii sunt mandri de tine.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo nea Sanduleeee!!!! Un loc 1 pe deplin meritat!! Esti un exemplu pt multi dintre noi....pt multi care nu asculta de sfaturile altora, si le interpreteaza ca fiind rautate si invidie, in loc sa inteleaga ca un sfat este tot timpul bine venit.
                      Ai avut si ai in continuare o evolutie super faina....tine-o tot asa!!

                      Felicitari!!

                      sigpic

                      Comment


                      • tre sa faca cinste ca il laudam atata trebe sa ude locul 1 :P (glumesc)
                        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                        Simply Stance

                        Comment


                        • jos palaria maestre
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • Bravo Sandule....asta nu trebuie decat sa te motiveze pentru viitor...idei sunt sigur ca inca mai exista

                            Comment


                            • e masina care te face sa intorci capu' dupa ea ... straine cate 10-20 la fel gasesti ... da alt logan sa semene cu ala nu prea ...;))
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • Ma bucur sa aud ca un Logan a iesit invingator in fata altor marci.
                                Felicitari ai o masina deosebita pe care o apreciez!!!
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google