B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Bibi View Post
    Nu arata rau masina si acum fiecare trebuie sa fie "deosebita" intr-un fel sau altul. El si-a ales propriile elementele. Partea buna e ca sunt si lucruri de valoare (cauciucuri, jante monitoare) dar ma intreb eu: tu stai non stop in masina? Sau te plimbi cu masina plina de prieteni tot timpul si va uitati la filme? Au costat atatia bani monitoarele alea.. Isi au oare rostul? Ma rog nu stiu ce vrei sa faci tu din masina..EU ITI UREZ BUN VENIT SI SPOR LA TREABA IN CONTINUARE!
    SALUT BIBI SI MULTUMESC DE ANTREBARE nu e neaparat nevoie de multi prieteni an spate sa se uite am un baietel de 6 ani cam naravas ai pun un desene si nu se misca din loc an plus lucrez an domeniu si tot ce am pus pe ia este de mine mai putin softu de 80 caluti sai zic asa
    stii tu... HZP ;)

    sigpic

    Comment


    • #32
      Masina e dea dreptul superba.Felicitari!

      Comment


      • #33
        Sa-ti traiasca si sa auzim numai bine!

        Comment


        • #34
          Faina masina

          Auzi dar la proiectoarele alea ce becuri ai ca prea iti sparg ochii )

          Comment


          • #35
            Originally posted by Octavian___30 View Post
            Faina masina

            Auzi dar la proiectoarele alea ce becuri ai ca prea iti sparg ochii )
            salut octavian si mersi proectoarele au xenon din cauza aia se vede asa
            stii tu... HZP ;)

            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by Red_Alin View Post
              Masina e dea dreptul superba.Felicitari!
              SALUT RED ALIN SI MULTUMESC
              stii tu... HZP ;)

              sigpic

              Comment


              • #37
                Originally posted by theo_bv2002 View Post
                Nu pot sa zic frumoasa masina,pentru ca nu imi place tot.Ar trebui sa scapi de proiectoarele alea care sunt in plus,de liniile alea cu leduri de sub faruri ca sunt tiganii(nu se compara cu alea de audi,care sunt puse cu gust si din fabrica),ornamentele alea de pe grila,sunt in plus,dar fiecare cu gusturile lui.Imi place interiorul,desi nu stiu de ce la butoanele de la bord ai unu portocaliu,unu albastru,si butonul ala care e in locul de aer conditionat
                SALUT cum ai spus fiecare cu gustul lui sa-ti spun si rolul la buton din cauza ca nu am aer locul de acolo era liber am pus un buton pentru niste lumini din interior poate vezi la urmatoarele poze ornamentele alea de pe grila am sa scap de ele cand o sa pun sita butoanele de la bord vreau sa le fac albastre dar nu am timp usurel pe rand
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by SanduGolanu View Post
                  SALUT cum ai spus fiecare cu gustul lui sa-ti spun si rolul la buton din cauza ca nu am aer locul de acolo era liber am pus un buton pentru niste lumini din interior poate vezi la urmatoarele poze ornamentele alea de pe grila am sa scap de ele cand o sa pun sita butoanele de la bord vreau sa le fac albastre dar nu am timp usurel pe rand
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    ca si majoritatea imi plac jenti,caucicuri si monitoarele!asta e tare,intotdeauna mi-au placut!dar nu ai avut "prieteni" la ea pana acum?sau o tii in garaj!bv si ai grija sa nu o incarci mult prea tare,deja esti cam la limita!bafta si numa'bine!
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • #40
                      imiplac jentile -vreau si eu

                      Originally posted by SanduGolanu View Post
                      cat au costat jentile si de unde le-ai luat?imi place masina. dar imi plac mult jentile.
                      fara

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by spanu View Post
                        cat au costat jentile si de unde le-ai luat?imi place masina. dar imi plac mult jentile.
                        mersi spanu cauta la auto soft nu sti daca este la sibiu dar an bucuresti este pe fundeni o super vulcanizare si nici scum
                        am spart o geanta si am cuparat alta 2500 bc convenabil nu tu ce zici
                        stii tu... HZP ;)

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          frumoasa sa o stapanesti sanatos

                          Comment


                          • #43
                            Din cate am vazut ai zis ca lucreziin domeniul auto/tuning/modificari. Daca tu pe masina ta ai facut niste chestii care nu dau deloc bine sunt curios daca ar veni un clint si ti-ar zice sa o faci cum crezi tu ca ii sta mai bine.. Scuze dar prelungirile alea de la spoilere sunt kitsch, stikerul de pe capota e urat , inscriptia aia de la grila e exact cum puneau taranii pe dacii sigla de la M/// si proiectoarele sau ce sunt alea puse de tine chiar nu dau bine deloc. Incearca sa mai dai jos din actibilde si prelungirile de la spoilere/ coada de rechin. Bafta. Sper ca nu te-ai suparat.
                            I My Honda !

                            Comment


                            • #44
                              nu mam suparat stefi dar nu stiu daca am specificat nu fac tuning/modificari lucrez an domeniu adica "alarme,cas,dvd,boxe,monitoare,xenon etc tuning exterior nu fac si nici nam timp a merge undeva de acest gen si ce zici tu de coada de reghin care este din cate stiu eu nu am asa ceva poate antena de carchit


                              Nu mai da quote la ultimul post...se intelege ca lui ii raspunzi
                              Last edited by valeriuciprian; 5 February 2009, 06:45.
                              stii tu... HZP ;)

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google