B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by florin_dnf View Post
    frumoasa intalnire pacat ca nu am putut veni si eu,poate data viitoare,.
    da chiar ca pacat florine ,ma uitam dupa tine dar......

    @cosminema tineam bine iesti mare bucatar cred ca si acum mirosi a gratarel
    Last edited by SanduGolanu; 30 November 2009, 10:49. Reason: Automerged Doublepost
    stii tu... HZP ;)

    sigpic

    Comment


    • felicitarile mele,ai una dintre cele mai frumoase golanuri..

      ps:vezi sa nu ti-o fure ala mic
      sigpic

      Comment


      • Dap, imi place cum a ajuns acum, un "Gogan" plin de inovati noi si cred ca unice intre semeni lui. Arata bine, imi place si culoarea, sa te ducuri de ea fara probleme si cati mai multi km fara incidente.Sper ca cel mic sa o conduca cu mare placere cand va fi mare . Cand ne intalnim la o plimbare pe 2 roti ?
        sigpicBIKER INSIDE

        Comment


        • @marius multumesc de aprecieri, referitor la pustulica deocamdata nu imi fac probleme(DEOCAMDATA)

          @Alexandar iti multumesc si tie ,idei mai am in cap urmeaza s-a le si aplic asta mic o conduce si acum se cam chinue el cu pedalele dar in 2 ani ....pe 2 roti poate la vara cu cea mai mare placere
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by SanduGolanu View Post
            azi am avut mai liber si m-am gandit s-a fac ceva pe la masina, cred ca ceva util si placut ,:ntastept pareri
            Azi am vazut si eu live treaba cu luminile...chiar e foarte tare....am uitat sa te intreb cam cat ar costa asa ceva
            Last edited by gmv97; 5 December 2009, 20:34.
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Ce discuti tu, daca aprinde luminile jur ca-ti pui ochelari de soare ). Meserie rau, nenea Sandu.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Eu4yas View Post
                Ce discuti tu, daca aprinde luminile jur ca-ti pui ochelari de soare ). Meserie rau, nenea Sandu.




                Nu ma refeream la faruri ci la luminile de la manerele usilor ....
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Ce discuti tu, daca aprinde luminile jur ca-ti pui ochelari de soare ). Meserie rau, nenea Sandu.
                  Eu4yas=multam ...gmv97 ca pret nu stiu ce sa zic pe mine nu ma costat nimic daca ai cu ce si putina experienta in electrica te scoti ieftin cu mici sfaturi te pot ajuta cu mare placere
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • am mai facut si eu ceva la golanca mea ,a primit de la mosu scaune si banghete noi si eu tot de la mosu am primit incalzire in scaune dar a venit mai devreme ,astazi le-am montat si este super ...pun cateva poze
                    Attached Files
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • esti tare nebun sandule ...bravo tie ..si felicitari.
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • sa te incalzesti la fundulet, sanatos, Sandule! buna investitia...
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Originally posted by florin_dnf View Post
                          esti tare nebun sandule ...bravo tie ..si felicitari.
                          din nebunie si pasiune facem cea ce facem multumesc si numai bine

                          Originally posted by Thejock3r View Post
                          sa te incalzesti la fundulet, sanatos, Sandule! buna investitia...
                          chiar ca este buna si incalzeste funduletu bine multam si bafta cu noul proect
                          Last edited by SanduGolanu; 13 December 2009, 20:31. Reason: Automerged Doublepost
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by SanduGolanu View Post
                            din nebunie si pasiune facem cea ce facem multumesc si numai bine



                            chiar ca este buna si incalzeste funduletu bine multam si bafta cu noul proect
                            multumesc si colectivului LCB pentru diploma acordata
                            Attached Files
                            stii tu... HZP ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • foarte frumos loganu'...tot respectul pentru munca depusa
                              las' ca ma fac si eu mare...abia astept

                              Comment


                              • frumoasa masina ai so stapinesti sanatos

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google