B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutari.

    Te felicit. Ii sta mult mai bine asa. Pe deasupra vad ca te-ai pus pe ea ca lumea, ca si curiozitate, bara de spate ce-a avut ?

    Legat de arcuri (buna investitie), mare atentie pe viraje sau drumuri cu denivelari. Mai bine reduci daca nu stii drumul.
    Sfatul este sa te gandesti la amortizoare sport (poate dupa ce trece iarna, tu stii mai bine).

    Concluzie: masina arata foarte foarte bine, interiorul este super, sound grozav, vizionare la-naltime, ce sa mai, esti bun, iar masina este de apreciat. Felicitari!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by alexapo_BT View Post
      Mdah... se cunoaste:
      no prelungiri BAZARMANI, no kanji letters, no croame si mult mai mult bun gust!

      Felicitari domnu Sandu,
      Arata bine masina ... tu ai vopsit barele ? Da? De unde spray?

      O seara buna,
      alexapo_BT
      mersi alexapo BT la iceput mai toate incep asa, datorita acestui club se schimba foaia ,de vopsit am dus-o la un profesionist conteaza foarte mult calitatea pentru mine.... o seara buna si tie
      stii tu... HZP ;)

      sigpic

      Comment


      • din poze arata super calitatea vopselei si-a mainii de lucru...;) abia astept sa le vad pe masina...
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • FFF frumos!! Barile arata super bine, si vb lu jokeru'...abia astept sa le vad pe masina!!
          Sandule, vad ca esti pus rau pe treaba sunt curios ce-o mai urma dupa asta!
          Felicitari pt evolutia de pana acum!!

          sigpic

          Comment


          • gata barile super meserias omul,mai pun cateva poze...
            Attached Files
            stii tu... HZP ;)

            sigpic

            Comment


            • sandule, super, lasa omul meserias e loganu' tau ;)! Bravo.. un mic sfat eu as renunta la abtibild-ul(deja merge un LOGAN CUP daca iti da voie dsgn desigur ) ala de pe capota (NO OFFENSE) !
              Last edited by C&S; 28 October 2009, 23:35.
              My Ride - Prestige 1.6 16v

              Comment


              • Originally posted by alexapo_BT View Post
                sandule, super, lasa omul meserias e loganu' tau ;)! Bravo.. un mic sfat eu as renunta la abtibild-ul(deja merge un LOGAN CUP daca iti da voie dsgn desigur ) ala de pe capota (NO OFFENSE) !
                mersi pentru sfat alexpo BT
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • buna treaba a facut nenea! nu ma asteptam sa iasa asa bine! bravo - s-a schimbat radical aspectul masinii....
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Frumusica masina, nu multe gasesti facute simplu dar de efect ! Bafta in continuare
                    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                    Comment


                    • a iesit bine sandule, mai ales vopsitul, o sa-mi trebuiasca si mie pentru bara fata, sa-mi dai un pm cu pretul ca sa stiu ce sa pregatesc. La bara fata ce are dedesubt, o buza sau e doar o iluzie?? Respect ! ! !
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • @ mutam nenea cozmin am avut si de unde s-a ma inspir

                        @ vgroza multumesc si tie la fel
                        stii tu... HZP ;)

                        sigpic

                        Comment


                        • vopsit si montat aaparatori aripi culoatea masini ,cred ca da mai bime pareri
                          Attached Files
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • heheh...tare mie unul imi place cum vine ;)! dar poze din spate pe ziua pe cand ? Tre sa facem o sedinta foto..ca nu mai tine
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • cum ma prinzi tu ma baiatule, na ca am si terminat si am scapat de greerasi
                              stii tu... HZP ;)

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google