B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by fane1990 View Post
    Salut.Ai avut probleme cu politia pana acum,cu acea banda de leduri puse la far??ai fost la ITP cu acele benzi??
    Mersi anticipat.
    SALUT FANE, pana acum nu m-a oprit nimeni am facut si ITP acum 6 luni si nu s-a legat de ele cred ca le-au placut si lor dar pot fi puse s-a se aprinda doar cind vrei .
    stii tu... HZP ;)

    sigpic

    Comment


    • #62
      faina masina, mai ales partea de "elecronica". ai un garaj unde tii masina sau te rogi in fiecare seara sa o mai gasesti a doua zi??
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by Laurr_07 View Post
        faina masina, mai ales partea de "elecronica". ai un garaj unde tii masina sau te rogi in fiecare seara sa o mai gasesti a doua zi??
        salut laurr, nu am garaj dar in cartier nu merg cu muzica, tare nici cu monitoarele aprinse s-a nu dau motiv l-a baieti
        stii tu... HZP ;)

        sigpic

        Comment


        • #64
          felicitari, tare tanculetu' multa munca da a iesit deosebit...nu te uita ce zic alti ca multi au capace vopsite si dau sfaturi....

          Comment


          • #65
            rog un moderator,sa schimbe in loc de stefan roman( sandugolanu) MULTUMESC ANTICIPAT.
            stii tu... HZP ;)

            sigpic

            Comment


            • #66
              Salut Sandule Nu se poate schimba autorul ! Am vb mai devreme cu CristiXP..
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #67
                am mai facut si eu ceva noutati ,am astupat tot ce era crom ,sper s-a placa .
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • #68
                  nu ne arati si poze?
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by iamagi View Post
                    nu ne arati si poze?
                    maine daca este frumos, am s-a fac cateva .
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • #71
                      frumos-domne,frumos!!!chiar imi place...mai ales caucicurile...sa o stapanesti sanatos!super asa fara crom!!!bravo!
                      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                      Comment


                      • #72
                        masina a inceput sa fie devina cu bun gust! Ma bucur ca Sandu este receptiv la toate ideile /sfaturile care i se dau ;)
                        Imi place mult dieselaru !!!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #73
                          multumesc baieti....de ce exista (LOGAN CLUB)sfaturi bune ,mai putin bune ,baieti exceptionali si receptivi... inportan este s-a alegi ce e mai bun.
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • #74
                            superb. uita-te cum arata la inceput si cum arata acum. o schimbare radicala.
                            sigpic

                            Comment


                            • #75
                              si o sa se mai faca planuri sunt..bani se fac..sa dam biceeee inainteeee
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google