B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jantele deja au cumparator , sa fac eu rost de altele si se dau.

    Comment


    • La multi ani Cataline....sa fi iubit..
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • LA MULTI ANI sa fi sanatos si la punga gros sa fi iubit si indragit.

        La multi ani.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Sa traiesti Cata,LA MULTI ANI,sanatate,fericire si tot ce-ti doresti din partea mea,Dany59DDD.Toate cele bune.

          Comment


          • Multumesc baieti de urari , acelasi lucru va doresc si eu !
            Ieri masina a fost tamponata usor pe usa dreapta si pasajul indoit serios, bine ca nu mi`a lovit janta ca o incurcam.
            un imbecil(ca altfel nu pot sa`i zic) a vrut sa intoarca pe linie dubla continuu si cat de mult a vrut sa fie evitat tot a lovit masina.
            Azi de ziua MEA a trebuit sa alerg cu actele sa deschid dosarul de daune si sper luni sa ma sune s`o bag in service.

            Dupa ce scot masina din service vin cu niste mici "artificii"
            baieti din bucuresti cred ca stiu deja.

            Comment


            • Spor CATA la realizarea "artificiilor"
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • La multi ani si din partea mea si imi pare rau pentru masina
                sigpic

                Comment


                • Imi pare rau pentru masina! Sunt atatea dobitoci pe drumurile noaste!

                  Bafta ! Si sa iasa bine!

                  La multi ani!!!
                  Last edited by katalin_89; 14 May 2010, 21:58. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • la multi ani cu intarziere,tot ce iti doresti sa ti se implineasca... si sorry pt masinuta...ii trece ei pana se marita)
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • soper masinutza a iesit bine!S-o stapanesti sanatos!

                      Comment


                      • ms ms
                        BR-17-KOZ , te referi la cum e lovita nu ? a iesit bine )

                        Comment


                        • Sa traiesti Cata!

                          Ce mai profiti tu acum ca ti s-a lovit masina... ce sa fie: bad-boy? spoilere in culoarea caroseriei, complet? sau un element surpriza?
                          sigpic

                          Comment


                          • salut catalin,reusita masina sa o stapanesti sanatos,spune-mi si mie de unde ai luat traseul pt filtru?
                            GYANNY

                            Comment


                            • Mersi Iamagi , nu ai ghicit nimic , toate la timpul lor.

                              Gyanny_LWG , care traseu ? daca te referi la ala din inox , care l`am avut asta vara , a fost cumparat de la un forumist din Pitesti

                              Comment


                              • explica-mi si mie ce rol au sagetile alea 2 de pe bara fata/spate.. ca poate vrea lumea sa stie
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google