B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai este o saptamana si o sa vad frumusetea in realitate.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Multa!!!!,mama lor de suruburi
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Ai arcurile taiate din nou sau mi se pare?
        Cum e cu B8?Merita sau....
        Cred ca arata mai bine cu jantele in culoarea originala Oricum e frumoasa...
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • pe fata juma de spira , pe spate o spira.
          nu pot decat sa zic atat , isi merita toti banii.
          in poze nu se observa realitatea , nici eu nu credeam ca pica asa bine jantele pe masina.

          Comment


          • Hai bre ca arata interesant,cu totate ca nu sunt eu adeptul jantelor negre,dar ţie sa-ţi placă
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • arata tipla masnia, dar etrierele ar merge rosii , si emblema neagra , parerea mea, sa ai numai doua culori pe masina..
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • poate totusi te gandesti, cand vei mai avea banuti, sa-ti schimbi culoarea la jante In rest..imi place ce si cum arata!!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Combinatia rosu-negru e foarte frumoasa dar se foloseste tot mai des. De ce sa nu fii unic?? Da-le o culoare sa moara lumea

                  Comment


                  • Sustin ce spune "maestrupiersic" . Incearca ceva mai special..
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tudor View Post
                      arata tipla masnia, dar etrierele ar merge rosii , si emblema neagra , parerea mea, sa ai numai doua culori pe masina..
                      trebuie sa`i fac , sau jegarit ca naiba , cred ca tot pe genu asta de culoare o sa merg.
                      Originally posted by Thejock3r View Post
                      poate totusi te gandesti, cand vei mai avea banuti, sa-ti schimbi culoarea la jante In rest..imi place ce si cum arata!!
                      nu se stie niciodata
                      Originally posted by maestrupiersic View Post
                      Combinatia rosu-negru e foarte frumoasa dar se foloseste tot mai des. De ce sa nu fii unic?? Da-le o culoare sa moara lumea
                      maestre mai las`o naibii de unicitate, ca nu`i de mine.
                      LE , a mai aparut si chris chris cu alta culoare

                      Comment


                      • Originally posted by maestrupiersic View Post
                        Combinatia rosu-negru e foarte frumoasa dar se foloseste tot mai des. De ce sa nu fii unic?? Da-le o culoare sa moara lumea
                        Propun una roz, alta portocalie, alta albastra si ultima sa fie galbena! Asa se poarta, fii la moda Cataline, nu stii?
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Asteptam cu nerabdare o reactie de la tine dupa transplant...si vad ca este una pozitiva.)
                          Mie-mi place cum arata masina in combinatia asta, astfel incat nu consider necesara schimbarea culorii jantelor.

                          Cat despre ''Manuta SRL''..., stie dom'-le, stie! )))))))))))))))))))))
                          LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                          Comment


                          • frumos a iesit masina...
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Mamaa,arata bestial cu jantele negre
                              Bravo mister, ai facut o alegere buna ca te-ai dat pe negru

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google