CT 57 C I C Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Salut baieti.Azi am fost la Tulcea de mi-au montat bara de mcv , m-a costat doar 100 lei nu mi-a venit sa cred.Zilele astea o sa pun si niste poze.Vreau sa va intreb daca se potriveste grila fata (tuning de casa '') la bara asta de mcv.Va multumesc
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #47
      100 de lei pe langa costul barei, nu?
      Si nu se potrivesc partile din lateral, doar difuzorul central posibil sa se potriveasca.
      Dar se potriveste asta:
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #48
        Salut Andrei.Am facut totul pe casco.Am avut un proiector spart iar bara era sparta jos (i-am facut eu de petrecanie ).Cand am sunat la TL acum o saptamana mi a zis ca pt bara de mcv mai trebuie sa dau o diferenta de 150 lei + 200 lei grilele si de asta zic ca am ramas uimit cand mi-au luat doar 100 lei + ca la plecare mi au dat si 2 bonuri a cate 15 lei pt benzina .Daca s-ar potrivi grila aia ( ca sa fiu mai explicit este vb de grila unde este semnul Dacia )ar fi nemaipomenit.Numai bine
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #49
          Da, acum mi-am dat seama de ce grila zici.
          Se potriveste, ca mijlocul barei e la fel si la cea de MCV si la cealalta.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Christnacht View Post
            Salut baieti.Azi am fost la Tulcea de mi-au montat bara de mcv , m-a costat doar 100 lei nu mi-a venit sa cred.Zilele astea o sa pun si niste poze.Vreau sa va intreb daca se potriveste grila fata (tuning de casa '') la bara asta de mcv.Va multumesc
            asteptam poze cu masina

            Comment


            • #51
              Originally posted by Christnacht View Post
              Salut Andrei.Am facut totul pe casco.Am avut un proiector spart iar bara era sparta jos (i-am facut eu de petrecanie ).Cand am sunat la TL acum o saptamana mi a zis ca pt bara de mcv mai trebuie sa dau o diferenta de 150 lei + 200 lei grilele si de asta zic ca am ramas uimit cand mi-au luat doar 100 lei + ca la plecare mi au dat si 2 bonuri a cate 15 lei pt benzina .Daca s-ar potrivi grila aia ( ca sa fiu mai explicit este vb de grila unde este semnul Dacia )ar fi nemaipomenit.Numai bine
              vreau si eu numarul de la Tulcea Service ....ca vreau sa bag o revizie acum la 10 mii.....pls....
              Last edited by Sp!ke; 19 February 2008, 11:58.
              JUST ME.....30-rdd......

              Comment


              • #53
                a iesit bine imi place

                Comment


                • #54
                  Foarte frumoasa masina si culoarea!
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #55
                    Ma bucur ca va place .30rdd uite asta este numarul de la reprezentanta Tulcea :0240 531 215 sau 0746 229 871 si ceri cu Inginerul Catalin Filip.Numai bine
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #56
                      super misto X arata bine
                      sigpic

                      Comment


                      • #57
                        Frumos ....d-aia mi-am ales si eu tot albastru mineral ...din pacate mie imi lipseste plaja...ah nu vine mai repede vara asta !
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #58
                          frumos arata! mai, dar voi cei din judetul constanta stiti sa face-ti poze numa pe plaja, ca sa ne ofticati pe restul?

                          Comment


                          • #59
                            Salut.Nu am vrut sa fac in ciuda dar nu stiam ce locatie sa aleg pt poza .Eu unu prefer muntele acum na cei care stau la munte prefer marea si tot asa .Apropo cat costa grila asta ?
                            Attached Files
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • #60
                              Frumos, foarte frumos... si pozele si masina. Am avut si eu acum ocazia sa-mi pun spoiler de MCV dar am optat in final tot pt ce aveam inainte deoarece o sa-mi pun kitul de tuning de la Dacia si ala merge doar pe modelul vechi de spoiler.

                              Inca o chestie ca abia acum am vazut poza din spate: daca nu iti pui toba finala sport, macar pune si tu un ornament acolo ca nu arata bine cu toba asta subtire ca la Matiz. Spoilerul parca a fost decupat de fabrica pentru toba sport si ei au pus acolo chestia aia minuscula...pur si simplu nu da bine. Era doar o parere
                              Last edited by mareom; 19 February 2008, 18:02.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google