B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dsign cat te-a costat lupele pt faruri si cum le-ai facut???daca ai postat in paginile anterioare imi cer scuze dar nu am vazut
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • Lupele nu sunt "facute", sunt cumparate intr-un set complet : lupe bi-faza cu angel eye CCFL + becuri xenon d2s + balasturi + controllere + instalatie electrica

      Toate astea impreuna costa pana in 190e la 55w. Montajul face aprox 100e si dureaza 8-12 ore
      Last edited by dsign; 12 September 2009, 13:46. Reason: Automerged Doublepost
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • foarte detaliat dsign,mersi fain.vai ca am atat de mutle de facut la loganu meu, dar se vor face cu timpul.in orice caz dsign ai un Golan cum se zice ''jos palaria''.respect!!!
        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

        Comment


        • Salut dsign!
          Scuze de offtopic, dar nu imi mai aduc aminte daca de'a lungul timpului ai posat la "my ride"'ul tau ceva filmulete cu vechea ta toba Borla ProXS.
          Daca esti amabil si daca ai, da'mi niste sample'uri sa ascult, ca tare ma bate gandul sa modific ceva sub a mea masinuta. Merci fain!
          I don't ride low, I fly high...

          Comment


          • Din nefericire nu prea am... Am ceva dar sunt filmate slab de tot. Incerc sa pun cand revin acasa.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Nimic, nimic ?
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • omu' e plecat in vacanta..acuma ar merita un mic punk

                Comment


                • nu e o idee buna... , o sa se sperie parintii
                  oricum , a avut punk ))

                  Comment


                  • si numai merita inca unu ? masina o tine in garaj ?ca poate fac un drum de bucale' si i-o mai iau la o tura

                    Comment


                    • dane daca e ceva te sun deocamdata singurul punk care il are masina este punkul vremii adica plina de praf
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • Mersi... Va maninca!
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • @dsign - probleme tata,da adresa aia de mess si tii rezolv pe toti,cu mainile goale
                          vreau si eu lumina din asta ca a ta dar e prea scump
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • @dsign, practic, anul trecut ai
                            Originally posted by dsign View Post
                            schimbat treapta a5a cu una de diesel
                            Te rog, zi'mi si mie unde ai mers la Mioveni si cine ti'a rezolvat cutia.
                            Merci fain!
                            I don't ride low, I fly high...

                            Comment


                            • mi-a zis si mie cineva de faza asta...cu schimbatu treptei...cum se comporta masina...?trage mai bine....turatia la viteza cum e?consumu....?si la cati bani ai ajuns?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Uite aici zicea dom' dsign de modificarea adusa la CV (postul #271).
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google