B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dar exista si unul dsign care incearca sa fie tot pe acolo
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by dsign View Post
      Robert cu al sau 304 SGM... Exista un Sebastian Sandu care se da la CNVC, etc in materie de performanta.
      Performanta, performanta sa nu uitam si soferu... cine cel mai al naibi la condus...?
      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

      Comment


      • Un cunoscut de-al meu (pe care-l respect desi nu l-am intalnit efectiv decat de 2-3 ori) spune ca daca la o intrecere poti sa conduci in blugi si tricou, inseamna ca nu paarticipi la o cursa adevarata...

        Asadar, startul oficial conteaza...
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • eu am spus modificare, nu trantit alt motor si alte frane iar pe sgm nu l-am vazut pana acum la curse de indemanare!

          Comment


          • Nu l-ai vazut ut, dar cu vechea Dacie se descurca bine.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • offtopic : robert sgm dupa ce ca face masini puternice stie si sa le conduca a participat la nenumarate curse de accelerare cat si de indemanare si a facut o figura frumoasa nu o spun eu ci faptele si filmele care exista cu dacia care batea masini mult peste nivelul ei cat si cu bmw e30 omu le are cu condusul

              ontpoic:in logan club bucuresti nu e unu mai priceput la facut nebunii cu masina decat dsign
              numai bine maestre
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • bine spus. tot respectul pentru sgm, dar el a venit cand deja se stia multe despre Logan, a avut deja toate informatiile pe forum. Dani o modifica de la inceput, cand nu se stia nimic!

                Comment


                • nu cred ca are vreo relevanta.
                  Dani adodpa un stil, Robert altul.Ceea ce a facut Robert nu a avut nimeni curaj pana acum.Important este faptul ca exista astfel de oameni care pot fii priviti ca initiativa.A aduce argumente pro sau contra ce a facut X si nu a facut Y se numeste uzura de tastatura inutila

                  Comment


                  • va da.ti seama ce ar iesi daca cele doua masini s.ar contopi, ca sa zic asa?
                    adica CUP.ul si SGM.ul?
                    motorul lui SGM pe platforma lui CUP, uaaaaaaaaaaaauuuu!!!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nenea Robert nu umbla doar pe partea de acceleratie cat mai mare, a imbunatatit pana acum, in afara de ansamblul motor-cutie-electrica, franele, suspensia, jantele iar pe viitor am inteles ca masina va mai intra la regim, va avea scaune sport si va primi un rollbar, deci nu se poate spune ca nu umbla deloc la partea de manevrabilitate.

                      Fiecare isi imbunatateste masina in limita posibilitatilor! Important este sa te axezi de la inceput pe linia de tuning pe care vrei sa o adopti si sa ai un anumit nivel la care vrei sa ajungi.
                      Last edited by aleXpeed; 8 March 2011, 00:42.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Daca intreba cineva de planuri de viitor, iata :

                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Aoleo nu esti sanatos

                          Comment


                          • @ynp, am sustinut vreodata ca sunt sanatos?!

                            Am dat deja stelutele la proiectat.
                            Last edited by dsign; 15 March 2011, 15:33.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • ) degeaba daca nu te duci la magazinele de ciuning si iei emblema de 4x4

                              Comment


                              • si putina realitate...

                                cam asa arata micuta mea, este spalata si are plinul facut, parca ma asteapta...
                                Attached Files
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google