B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma, filmulet cu ce am facut pe spate nu am inca, insa m-am tot gandit zilele astea ca nu prea mai aveam carne prin frigider.

    3000K Xenon H11 este metoda prin care frigiderul meu va fi din nou plin. Multam batranului Skandal, am vazut la el cum lumineaza pe ceata.


    PS: In faruri am 4300k acum!
    Attached Files
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Cu toata ca eu nu sunt adeptul acestor TIGANII!!! sper sa le folosesti doar pe ceata!!


      In alta ordine de idei,DONEZ FRIGIDER
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        3000K Xenon H11 este metoda prin care frigiderul meu va fi din nou plin
        Nu-i chiar asa....eu am tot 3000k si am facut teste din alta masina, orbesc doar cand e masina din fata la 5m de tine, in rest e cat de cat ok...si in plus,arata si foarte fain combinatia de culori... Bafta.
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • Old school in toata firea. Arata bine proiectoarele alea "date" pe galben. Am vazut ca lumea a recapatat atractia pt masinile old school in starea lor originala. Stiu sigur vreo 2 Dacii 1300 si un urs in Bucuresti care au pana si in faruri aceasta lumina. Am avut bucuria de a le vedea noaptea si va spun tuturor ca e o placere. La tine nu cred ca ar da bine acel galben in lupa, dar nu m-am putut abtine sa reamintesc lumii de perioada copilariei mele. Iata ce m-a atras pe mine intotdeauna:

          Comment


          • se vede mai bine cu 4300k fata de 6000k ?
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • Mda, ideea nu a fost de "old-school", ideea a fost de utilitate. Am precizat: am vazut la skandal
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                Ma, filmulet cu ce am facut pe spate nu am inca, insa m-am tot gandit zilele astea ca nu prea mai aveam carne prin frigider.

                3000K Xenon H11 este metoda prin care frigiderul meu va fi din nou plin. Multam batranului Skandal, am vazut la el cum lumineaza pe ceata.


                PS: In faruri am 4300k acum!
                acum te intreb...dar nu.mi raspunde acum, raspunde.mi cand o sa le folosesti, care sunt mai utile pe ceata? halogen sau ce ai acum?
                sigpic

                Comment


                • Nu mai am halogen de ani de zile.

                  Daca am posibilitatea, fac test in comparatie cu cazanul lui taica-miu, aia e masina mai stock decat ce iese din fabrica Incredibil, dar de aia nu m-am atins
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • ok, asteptam (in legatura cu "cazanul", ai timp de el)
                    sigpic

                    Comment


                    • spune-mi te rog cum ai facut deschiderea portbagajului din interior ?
                      vreau si eu cheastia asa si nu am nici o idee. ma ajuti te rog ?
                      Multumesc
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • Cauta pe aici pe forum, gasesti o multime de variante. Eu acum am varianta mai noua, cu buton pe capota portbagajului si legatura la inchiderea centralizata (model dupa 2006)
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • imi place ca stii sa tii distanta in mers

                          Comment


                          • Huh? Pe cine am mai suparat de data asta ?
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Asta e din ciclul "De ce ati mers in spatele coloanei oficiale?" "Pentru ca nu am avut pe unde sa o depasesc!" )
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Salut..imi plac proiectoarele de ceata se vede bine mai ales noaptea e foarte tare loganul tau tineo tot asa numai bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google