B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa masina imi place stilul pe care lai ales o intrebare am intr-una din pozele tale care au fost puse ceva mai demult apare un logan ph2 rosu cu nr B O1 CVF care mie imi place foarte mult intrebarea este daca are thread daca are scriemi te rog numele userului si il caut eu nui nevoie sa pui linkul
    scz de off

    Comment


    • Foarte frumoasa masina,felicitari ! E unul din loganele(sau loganurile))mele preferate.Urmaresc topicul de ceva timp,desi abia acum postez .
      Bafta in continuare cu masina ,ca merita ! Cand o sa fiu si eu pe banii mei,poate ca o sa fac si eu ceva gen CUP-ul tau ... Pana atunci,

      Comment


      • Proprietarul loganului rosu e c.vio parca...

        Multam.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Mestere, a fost buna de ceva foaia aia? m-a intrebat ieri nevasta si n-am avut ce sa-i raspund...

          Comment


          • Da, mersi, dau o prajitura in curand.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • ma bucur mult. de prajituri se ocupa tot nevasta ne vedem cand mai ajungi prin Ro

              Comment


              • Nu lasa Dani topicul asta sa putrezeascaaaa.....

                De acum inainte, Zambilica are si sofer adecvat, cu carnet international...

                Si de bucurie, i-am achizitionat o gura de aerisire de R19 16v originala, pentru ca cea portocalie era din fibra, de o calitate execrabila. Asta este cea originala, din fonta, are garnitura originala, suruburi si toate piulitele de prindere. Sper sa apuc sa o vopsesc curand si sa o montez.

                Iaca poze :
                Attached Files
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • sa ne traiesti si sa nu-l mai arati ... hai ca ne adunam sa dai de baut ...

                  PM cu cat a costat jucaria!

                  Comment


                  • dar cand vii in Romania ? sau ramai acolo ?
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • si nu le arati tu la spanioli zambilica ???...
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • Sa ai grija de el ca stii sa mergi asa cum trebuie! Hai si pe-aici prin Balcani.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Vine baiatu´ vine, vine!
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • La multi ani colega!
                            Sa fii sanatos,fericit si iubit! Petrecere placuta !

                            Hai ca cica ne e cam dor de tine.

                            Comment


                            • sper ca nu iei Zambilica inapoi peste hotare oricum deja ne e dor de urletul tobei prin rondul de la AlbaIulia...

                              Comment


                              • La multi ani Dani!
                                Te astept sa dai si tu un cico pe aici pe la noi, ca imi e dor de tine ....pe strazi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google