B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa parerea si gusturile mele mi se pare loganul ideal... respect!

    Comment


    • Super pozne, mersi nenea.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Ba imi place,ba nu

        Farurile erau mai ok daca nu le innegreai,sau doar la semnal puneai albul ala mat.

        Priza arata de zile mari iar sigurantele le detest

        Respect,respect,respect!

        Comment


        • Si de la mine 2 poze
          E super masina ! Sa vedem duminica cum se comporta
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • mda, se pare ca nu mai e postul meu .. net de kkt ziceam ca e frumoasa tare masina..dar o intrebare, ai discuri pe spate? ca nu imi dau seama din poze..si cu priza de aer ce faci ? e falsa deocamdata nu ?
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Am admirat si eu masina duminica..dint-atatea loganuri clean cu prelungiri, cu nebunii, a ta era singura care arata pe gustu meu in afara de tine, canto si jockeru ( care e mult prea inalta pentru ghetto cult ) nu mi s-au parut ca celelalte loganuri fac cinste marcii..
              sigpic

              Comment


              • @Tudor, da, are discuri pe spate, priza de aer este cat de cat functionala, in viitor va fi profi

                @geo, multumesc
                @alexgrasu, multumesc pt poze
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Domnu' dsign... De ce ai optat pentru prezoane + piulite pentru prinderea rotilor?

                  In pozele de mai sus am vazut discul frana spate + etrier. Foarte frumos! Presupun ca si franele fata au fost upgradate...

                  Cum se simte efectul discurilor de frana pe spate? Ce provenienta au franele de pe spate? Necesita reglaje ale franelor, sau doar se monteaza si atat?

                  Multumesc!

                  Comment


                  • Felicitari pentru participarea la show-ul de tuning din cadrul Drift Grand prix Romania!!!
                    Last edited by FastFurious; 25 October 2011, 16:40.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Originally posted by ion_R5 View Post
                      Domnu' dsign... De ce ai optat pentru prezoane + piulite pentru prinderea rotilor?

                      In pozele de mai sus am vazut discul frana spate + etrier. Foarte frumos! Presupun ca si franele fata au fost upgradate...

                      Cum se simte efectul discurilor de frana pe spate? Ce provenienta au franele de pe spate? Necesita reglaje ale franelor, sau doar se monteaza si atat?

                      Multumesc!
                      Toate intrebarile tale au raspunsuri in paginile anterioare.

                      1. Prezoane + piulite am fost nevoit sa folosesc datorita jantelor prea groase in carne si care au scaune pt piulite, bucsate in ele. Solutia mi-a fost recomandata de catre batranii sporturilor auto.
                      2. Franele fata sunt de Logan VAN, pompa de frana este de la aceeasi masina
                      3. Franele de spate sunt eficiente, cedeaza mult mai greu.
                      4. Provin de pe modele mai vechi de Renault, adica R19 16v sau Clio 1.8
                      5. Orice interventie asupra sistemului de franare necesita reglaje.
                      6. Se fac mici modificari, nu se monteaza pur si simplu



                      @Radu, mersi!
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Multumesc frumos!

                        Comment


                        • Masina este foarte frumoasa,simpla si de bun-gust.Arata superb!!!!

                          Comment


                          • frumoasa da , de bun gust da , dar nu sunt de acord cu simpla ..zambilica lui nu e simpla

                            Comment


                            • Superba masina .. impecabil lucrata ..

                              Comment


                              • te-am vazut azi la Carrefour, mi-a placut "cum ai dat in masina" le ai foarte bine si cu fata in dreapta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google