B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multam de pareri

    @mareom, nu prea imi place treaba cu carbonul, ca nu prea se gaseste imitatie ca lumea. M-am gindit si la negru, dar deja se mai iegzista asa... Sper sa fie singura cu plafon alb, daca nu-i sade bine, jos cu colantul
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Am vazut o H civic culoare ta cu plafonu alb si dadaea super tare. Acum nu stiu la logan, dar cred ca merge foarte bine!

      Comment


      • Trimite poza la strulea si ti le face in cinspemii de culori
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • Asa am sa fac...
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Dany pe cand poze cu xenoanele?...Am inteles ca sunt de 35w, eu ma cam oftic ca nu am luat de 55w
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Farurile sunt pe 55w, proiectoarele le-am primit cadou de 35w... Oricum, la cit de mult aprind eu proiectoaerle... Nu le montez deocamdata, ca trebuie sa schimb vechile proiectoare, care s-au ciobit si au o depunere pe interior. Am un proiector nou nout, mai trebuie unul...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Hai mai dsign acuma zici ca iti trebuie un proiector....Eu ma chinuiam sa vand unu de 3 luni si nimika))dar acuma nu mai e spor la tunarit...Si teai gandit la culoare care team zis dupa sandero....??
                sigpic

                Comment


                • Sa o vad pe viu...

                  Proiectorul il iau gratis, pe Casco.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Salut Dsign ! Imi plac foarte mult luminile de pe masina ta ! Spune-mi te rog , ce "materiale" ai folosit si cam la ce scoruri se ridica : faza scurta + lunga si proiectoarele !
                    Multumesc anticipat si..Sa auzim de bine !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Originally posted by dsign View Post
                      Sa o vad pe viu...

                      Proiectorul il iau gratis, pe Casco.
                      ce fain e sa nu ai fransiza...
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Merge si o mocheta alb cu albastru pe care sa paseasca tantos Mare Sef. Apropo marfa jantele tale si de mare calitate. Ce sa mai, superb lighenutul tau,impresionant.Cred ca era de Level1
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Pai faza scurta+lunga la mine e bi-xenon de 55w, 185e cu montaj si garantie.

                          Proiectoarele nu stiu sa zic nimic, ca am primit instalatia cadou.

                          @Cristi, pe linga proiector, mai am de schimbat bara, de reparat capota si de revopsit totul in afara de plafon In cazul asta, fransiza isi avea rostul... Oricum, nu am


                          @felix, m-am inscris la level 1, dar n-am cu cine... Votantii prefera capacele vopsite si stopurile innegrite de basculanta. Asta e, altadata promit ca nu-i mai deranjez cu ideile mele despre functionalitate, siguranta rutiera si alte bazaconii d-astea
                          Last edited by dsign; 25 June 2008, 09:31.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Cred ca nu este relevant votul de la level 1 si nu trebuie sa te superi...Cu 10 leduri puse in far precis castigai, ALB NEON dadea bine pe lighenutul tau.
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • Sunt total de acord... Leduri in faruri mai trebuie la tigaia mea, ca in rest e beton, e mai ceva ca un A5 !!! A, sti ca nu ma afecteaza cu nimic un astfel de concurs. Singura chestie e sa imi placa mie si sa mearga troaca bine, ca de aia am bagat banu'
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Am facut ceva la interior, aveti poze mai jos.


                                Pentru curiosi, accesati LINKUL
                                Attached Files
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google