B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu fiecare modificare faci ceva care mie unul imi place.

    Comment


    • @bolo, am eu de vinzare citeva console... Vorbim pe pm daca te intereseaza.

      Pozele am zis unde sunt facute...

      Masina mea e facuta sa mearga bine, nu e de show sau fite... Spre deosebire de altele, asta chiar ii lighean.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Nui lighean ii trocarici ca nu ploua inauntru
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • @dsing pentru mine unul nu conteaza asa mult exteriorul conteza ca masian sa mearga si sa imi ofere siguranta. Felicitari pentru ce ai facut din acea masina

          Comment


          • Originally posted by virtualmansorin View Post
            Nui lighean ii trocarici ca nu ploua inauntru



            cooooorect
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Ce mare lucru a facut?...3 beculete in plafoniera,4 in bord si unul la numar. In rest nimic, no brakes, nu tu suspensii...Etc, etc, etc. Mai aveai si pretenti de Level 1 Mare Sef.
              Last edited by felixb; 8 July 2008, 20:53.
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • La frane a umblat. Discurile fata sunt schimbate. Am vazut-o personal la diham.
                Deasemenea cred ca si suspensiile sunt schimbate, ca prea sta bine pe sosea. Sa nu mai vb de roti, care sunt criminale. La interior nu m-a impresionat cu nimic, insa celelalte modificari merita toata lauda.

                Comment


                • Iancule, Felix stie ce vorbeste... Este felul lui de a glumi.

                  Am fost invitat la Level 1, nu m-am bagat singur... Oricum, masina mea e facuta sa mearga, nu de show.

                  Iar beculetele respective, care sunt leduri, apropo, se afla si pe masina lui... Feeeeeliiiix
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Dany la mine toate beculetele sunt albe,tu le ai albastre...Si ti-am zis sa nu imi pui 26 de beculete in plafoniera,as fi vrut vreo 40...
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • -Va-ti pus instalatie de "Pom de Iarna" in masini ?

                      -Sau aveti Reclame Luminoase?
                      MotorSport pentru 402ml.

                      Comment


                      • Originally posted by felixb View Post
                        Dany la mine toate beculetele sunt albe,tu le ai albastre...
                        ce conteaza culoarea, nu tot luminite sunt? Zi mersi ca nu-s rosii ca la casa de toleranta sau roz... Ca am si leduri roz


                        fica, cred ca mai degraba ne-am facut nocturna de pe Lia Manoliu in lighean...
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Salutare ,frumoasa masina am mai vazuto pe strada da nu am auzito niciodata :| si chiar as vrea sa o aud....Un filmulet ceva cu toba??Din afara masini :P

                          Comment


                          • Dsign spune-mi te rog cat ai taiat din tija schimbatorului ca arata bine. Vreau si eu sa o tai ca mi-am facut rost de imbracaminte din piele si as vrea sa-l scurtez. Merci. Ai un lighean de nota 10. Bafta
                            Ambition

                            http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                            Comment


                            • Masina se poate auzi pe viu de la 1 August icolo, la intilnirile oficiale sau la cele nocturne.


                              Din schimbator am taiat aprox 10cm, dar peste tija originala am pus o bucsa de otel, filetata, care se poate regla in inaltime. Pe bucsa de otel este infiletata si nuca. Daca am ceva timp la dispozitie, o demontez cind revin din conced si fac poze.

                              Multumesc pentru aprecieri
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • As fi dorit sa primesc si eu niste pareri despre modificarea de aici

                                http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=466

                                Nu ma incinta posturile de genul "wow, ce bine arata" si nici cele cu "tiganie"

                                Totul trebuie sa fie argumentat
                                Last edited by dsign; 21 July 2008, 12:30.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google