B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leduri

    Sal is nou p'aici vreau si eu un pretz dak se poate la treaba cu iluminarea bordului cu leduri si montaj inclus .. Plz . MS

    Comment


    • Chiar el se ocupa cu asa ceva ... Daca vrei suna la 0723 264 207 ( e in semnatura lui ) si intreaba.

      Comment


      • Vreau Logan, ramin fidel. Prea ieftin de intretinut masina asta
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Gata stiu 133 turbat.?.Zimi si mie pe privat al tau fata de un 1,4 remapat cum trage? E dif mare? Se merita s-a trec la 1,6?
          sigpic

          Comment


          • Ai zis mai sus ca o sa refaci vopseaua sa inteleg ca o vei face tot ca acum?

            Comment


            • Originally posted by GOLAN91 View Post
              Gata stiu 133 turbat.?.Zimi si mie pe privat al tau fata de un 1,4 remapat cum trage? E dif mare? Se merita s-a trec la 1,6?
              Alex ... 1.4 sti foarte bine ca e o mortaciune ... Abia trage ... Un 1.6 se merita ... Din punctul meu de vedere 1.4 nu-si are rostul pe logan ... Trebuia un 1.6 si un 1.8 ca motoare de serie ...

              Comment


              • Ms SilviuB

                Comment


                • Silviu in seara asta nimic,sau a fost de ajuns aseara?

                  Comment


                  • Silviu,tin sa te contrazic,sunt RAC si culmea ca nu dau niciodata inapoi.Nu e chiar asa(nu-si are rostul 1.4 pe Logan).Frate,iti zic si tie ca si celorlalti,totul tine de sofer.Daca stii cum sa-l iei,merge bine,daca nu roaga-te mult si bine.Cam atat.Sal si bft.Sry de offtopic.
                    sigpic

                    Comment


                    • @WRC: Am fost plecat ... Ma sunat Laur si i-am zis ca nu o sa ajung :-s

                      @Pacco: Si eu tot 1.4 am ... Cand sunt singur in masina parca merge cat de cat ( motoru meu e mort ... Dau in el, dar dau degeaba ... ) dar daca mai urc 2 - 3 persoane deja plangi langa masina ... Abia abia se taraste ... Bene acuma mai tre sa tin cont si de anvelope ( montana - 44300 km )

                      Comment


                      • @pacco, daca te pun in fata unor situatii extreme cu un 1.4, n-o sa mai ai aceeasi parere. Un benzinar aspirat normal nu este pretentios la condus ca un dCi, sa spunem, trebuie doar sa apesi acceleratia la fund si sa schimbi cit mai sus. Un dCi trebuie tinut tot timpul in turatia de cuplu, care nu e intotdeuna cea maxima.

                        Daca te pun sa urci pe Babarunca cu un 1.4 incarcat cu 5 persoane si bagaje si sa depasesti un TIR, iti garantez ca nu poti, abia se poate cu un 1.6 remapat...
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Mancati-asssssss am baut prea mult MD ca mi-e rau

                          Comment


                          • Sper ca ti-a placut drumul, data viitoare nu te mai iau fara echipament corespunzator: anvelope late, suspensie sport si mult singe rece...
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Pe unde ati umblat?

                              Comment


                              • Nu te-am mai vazut demult pe la P.Victoriei,te mai intrebam si eu una,alta.....Aseara te duceai spre 1Mai si nu aveam cum sa nu te recunosc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google