B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc pentru sustinere.

    Ieri am achizitionat un litru de lichid de frana Motul RBF (Racing Brake Fluid) cu temperatura inalta de fierbere.

    Urmatorul obiectiv este sa o duc la Cupa VSS3, Vik Power Arad, in august, cat mai pregatita. As dori o clasare mai buna decat anteriorul loc 6 in grupa mea.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Ce sa iti uram decat mult succes si cu siguranta vei reusi un loc in primii trei daca nu cumva primul loc.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • nici nu ne gandim la alt loc decat la cel fruntas, asa ca multa bafta si spor la refacut masina
        sigpic

        Comment


        • Succes maxim!
          I don't ride low, I fly high...

          Comment


          • dane , sper sa pot ajunge si eu in august la VSS cu masina mea , da nu , ma mai primesti cu tine ?
            din cauza ta e bucurestiu` trist zilele astea , nu are cine sa`l ma trezeasca dimineatza cu toba !

            Comment


            • Capul sus,se repara!Cum ti-am spus si pe mess,cand am vazut masina,mi s-a ridicat parul in cap.Bine ca nu a fost mai rau.
              Numai tu stii cat de rau este la cat suflet ai pus in tot ceea ce ai facut.

              Comment


              • In maxim 3 saptamani va fi gata. Va veni cu ceva noutati pe strada. Pana atunci, ne vedem la Sibiu, pe macadam
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • S-a te dai tu pe macadam)) Hai cu troaca aia mai repede,a intrat inauntru???
                  sigpic

                  Comment


                  • Inca nu a intrat, pe macadam ma dau cu altceva.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Este cumva PH2 cu portbagajul imbracat in 3M si suspensie stock?
                      Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                      Comment


                      • Ce se mai aude despre CUP ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Faina masina ai
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                          Comment


                          • Multumesc Ionel.

                            Masinuta este dezbracata, maine modificam niste piese, de luni intra la pregatire pentru vopsit.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              Pentru ca unii nu stiu ce este aia intimitate si pentru ca unii deja ati vazut masina in ultimele zile, iata cateva detalii:

                              Un idiot de taximetrist (ca mai toti taximetristii de altfel) s-a gandit sa iasa cu toata masina in strada sa se asigure. N-am putut evita impactul si l-am atins. Paguba nu este mare, masina se afla deja in service, sper sa fie gata curand. Va beneficia de vopsire totala, conform celorlalte dosare de dauna deschise anterior (aveam ceva zgarieturi pe tabla, o incercare de fortare a butucului dreapta, o zgarietura pe bara de fata)

                              Acestea fiind spuse, va anunt de pe-acum ca orice intrebare legata de acest eveniment va ramane fara raspuns. Nu de alta, dar sunt tare suparat pe chestia asta...
                              Nu cred ca macar un procent din accidente in Bucuresti sunt cauzate de Taximetristi,puteai fi tu in locul lui,asa ca nu e cazul sa generalizezi,or fi printre Taxisti si Aviatori in brazda de la Malu cu Cioate dar nu "mai toti".

                              Comment


                              • Imi pare rau pentru cei care inca sunt buni in meseria asta, dar majoritatea netrebnicilor le strica imaginea. Nu-i posibil ca singura data cand nu ma uit in oglinda cand franez sa ma si loveasca...

                                Cand le spui si le atragi atentia ca stau prea aproape de masina din fata, te injura si scuipa.

                                Asa ca din partea mea, isi merita caracterizarea. Daca vor sa aibe o imagine de oameni cinstiti si buni participanti la trafic, sa respecte legea, incepand cu obtinerea permisului de conducere si a licentei si terminand cu maimuta cu care fura la kilometru.

                                33mat, imi pare rau, chiar am prieteni taximetristi. Buni prieteni, prosti soferi.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google