B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari Dany si la cat mai multe locuri pe podium.
    Cateva poze si de la fata
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Felicitari domnu! Deja ti-ai facut "abonament" la locul 1 Ceva filmari cu proba de indemanare se gasesc? Tare as fi vrut sa vin si eu la intalnirea asta dar din pacate s-a suprapus cu o etapa de-a noastra din campionat si n-am mai putut. Sa ne vedem cu bine la Sibiu!
      sigpic

      Comment


      • Ba, la curse d-astea de parcare ma descurc... La d-alea mai grele nu prea am ajuns... Ai vazut ca la Arad nu prea m-am afirmat. Ne vedem cu bine la Sibiu
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Asa cum am promis, iata cateva filmulete de la Mioveni :

          Recunoastere traseu :

          Intalnirea Logan Club la Mioveni, 25-26-27 iunieB 48 CUP a castigat locul 1 la probele de indemanare


          Runda 1, cel mai bun timp din concurs :

          Intalnirea Logan Club la Mioveni, 25-26-27 iunieB 48 CUP a castigat locul 1 la probele de indemanare


          Runda 2, am mentinut ritmul :

          Intalnirea Logan Club la Mioveni, 25-26-27 iunieB 48 CUP a castigat locul 1 la probele de indemanare


          Recunoastere, on-board camera :

          Intalnirea Logan Club la Mioveni, 25-26-27 iunie B 48 CUP a castigat locul 1 la probele de indemanare


          Runda 1, on-board camera :

          Intalnirea Logan Club la Mioveni, 25-26-27 iunieB 48 CUP a castigat locul 1 la probele de indemanare
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • bun!!felicitarile mele
            sigpic

            Comment


            • Spor in continuare... acumularea de experienta inseamna mult!
              I don't ride low, I fly high...

              Comment


              • bai nea , trebuie sa pui camera mai spre tine , sa vedem si jocu de glezne.

                Comment


                • Tari filmarile on-board
                  PS: Inca sunt dezamagit ca m-ai confundat aseara cu emokidul ala

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    bai nea , trebuie sa pui camera mai spre tine , sa vedem si jocu de glezne.
                    nu se mai vedea traseul altfel...

                    O sa incerc alta pozitionare daca mai fac rost de camera aia... Data viitoare o pun jos, pe bara din fata sau pe buza aripii
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • scos scaunu din dreapta si camera pusa pe stalpu din spate ?

                      Comment


                      • )) scaunu dreapta se vede ca era ....si camera era cu suport pe ventuza pusa pe geamu usii din dreapta fata
                        My turbo lag, give your MPI, a chance

                        Comment


                        • felicitari...succesuri in continuare ;)

                          Comment


                          • ce-a patit capota ?
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • reclama la dacia shop nu ?

                              felicitari pt locul 1 !
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Felicitari pentru prestatia de la mioveni, eu te-am vazut live cu toate ca nu am fost acolo. Mi-a zis golan ca ti-ai luat si zborul unpicut asa ... nici acolo n-ai scapat de gropi.
                                Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google