B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vecine hai sa mergem la prafuit cu "prafosu"..))))
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Frumos frumos...

      Lasati ma omul in pace... n-ati auzit ca nu e a lui? E a parintilor lui.. deci nu va vedea forja ca Loganul... zilnic Doar asa... la vreun slalom paralel... chestii d-astea

      Cat te-a ajuns Dani?

      Si intrebare de baraj: o sa le-o faci alor tai de curse?
      sigpic

      Comment


      • Felicitari pentru achizitie.
        Sa o stapanesti sanatos!
        sigpic

        Comment


        • Felicitari pentru achizitie......

          Comment


          • Reusit Loganelul, jantele sunt frt frumoase.Despre ce jante este vorba si care a fost pretul lor?
            Satisfac blonde pe gume Turbo.

            Comment


            • respect maxim dany,multi km fara probleme si fao pe cealalta ca aia e baza,asta e de familie ashea,nu prea te vad eu curind cu puradei
              da afara ciudatenia aia din curte ca zgarie masina cu ferul din dest
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • sa o stapanesti sanatos si sa o alergi cu mare placere si fara probleme....deci trebe udata
                nenea nenea o faci daaaaaa curseeeeee???o sa muste din asfalt? ceva arcuri sport pregatesti?
                sigpic

                Comment


                • nea dani ...inca o data sa va bucurati de ia si sa va scoata din cele mai mari cocleauri ......si in legatura cu montajul de alarma chiar mi-a facut placere
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • Felicitari Danut pt noua achizitie,s-o conduceti sau s-o pilotati sanatosi si la cati mai multi km fara probleme.Bafta

                    Comment


                    • @toti - multam fain, masina va avea topic pe forumul dedicat.

                      Va avea tot ce trebuie pentru ca ai mei sa poate merge pe terenuri accidentate. Am spus mai la deal cam ce mai vreau sa-i fac. Voi incerca pe viitor o suspensie heavy-duty, sa vedem ce scot baietii pe piata


                      Astazi, Dusterul a primit un nume de alint, "magazia", un set de antifurturi de roti cu amprenta unica, de la Daciashop si un set de huse de scaune recomandate de Dacia, care sa mearga la fix cu air-bag-urile laterale.

                      @sistematyk, pe Logan am 2 seturi de jante de curse, un set pe 7jx15', Speedline Corse 2118 si un set pe 7jx17', Evo Corse San Remo
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • dani imi pare rau sa aud de accident. dar stiu ca va iesi un CUP mai frumos . si felicitari pt Duster. E da' curse?

                        Comment


                        • abia in seara asta m-am prins si eu cine e 'prafosu' sa il conduceti sanatosi si fara incidente !
                          P.S. ce cauta 'degetel' in poza ? o strica
                          my ride - still under construction

                          Comment


                          • Felicitari Dane pentru "cel mic". Intrebare: stiu ca dureaza mult pana iti onoreaza comanda pentru duster. Ai tai cand au depus actele?
                            I don't ride low, I fly high...

                            Comment


                            • Undeva pe la 1 iunie s-a depus avansul (de fapt s-a platit integral, in avans) si au dat termen initial 29 iunie. Abia pe 28iulie am primit masina . Au fost ceva probleme cu omologarea conform Euro 5 a modelelor 4x4 benzina. Pe masina am gasit etichete pe care scria 08.07.2010, ora 00.15min Am sfeclit-o, a fost montata in schimbul de noapte, daca a fost Gigel somnoros, o sa am de munca
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • nu vreau sa zic nimic decat ca si ph2 prestige meu a fost facut in tura de noapte si la 30.000 troncane mai rau decat ph1 prestige a lu' tata. si cica al meu era pt export.
                                mai bine imi luam ph1 prestige 16v si era si mai eften cu 1700 euro.
                                cum trage Dusterul ?
                                si pot sa te rog ceva ? poti studia prinderea dintre motor si cutie ? mi a venit o idee si cred ca stii la ce ma refer

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google