B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am vrut sa atac dar m-am simtit putin lezat,ma mir cum de colegul de forum al carui tata este Taxist[alex nustiu cum]nu a reactionat; si apropo de MAIMUTA vreau si eu una,platesc bine.

    Comment


    • pacat de cele intamplate , oricum eu stiu ca o sa iti iese frumos masina
      problema cu taximetristii e peste tot , ei gresesc si se manifesta asa din cauza la nervi si plictiseala prea mare , toata ziua la volan..tot in acelasi oras ...
      Its just a car ...

      Comment


      • nu cred ca isi au rostul comentariile pro sau contra asupra taximetristilor. stim cu totii foarte bine ca toate taxiurile sunt indoite pe toate partile, arunca o mana de chit dau doua ciocane trag un colant pe de-asupra si masina este din nou pe strazi, pe cand o masina personala in care investesti timp bani si suflet nu o poti trata la fel. este foarte nashpa sa o iei de la capat din cauza unor oameni care nu respecta legile de circulatie si nici participantii din trafic.
        chiar imi pare rau pentru CUP, dar sper ca ea sa iasa pe usa service-ului cel putin la fel de frumoasa precum era.
        mult succes Dany in continuare.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by 33mat View Post
          Nu cred ca macar un procent din accidente in Bucuresti sunt cauzate de Taximetristi
          Ha?
          Accidente poate nu,dar evenimente rutiere sigur da

          Comment


          • imi pare rau pt CUP da sunt sigur ca va fi mai frumoasa si mai sprintena ca inainte !
            bafta si spor in continuare !
            my ride - still under construction

            Comment


            • Iti tin pumnii sa treci peste asta si masina sa iasa din service mai frumoasa ca si inainte.
              Bafta!!!
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Va multumesc pentru sustinere.

                In weekend am obtinut locul 3 la Concursul de Indemanare, la volanul masinii lui Mareom.

                Mersi Gigi pentru agregat
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • felicitari domnu Dizain filmulet ceva sa vada si ochiul meu indemanarea ta exista?
                  sigpic

                  Comment


                  • Habar nu am. Nu conteaza filmuletul, ideea e ca am fost acolo si m-am dat cu o masina campioana.

                    Multe plecaciuni in fata lui Adi, locul 1 si lui Mareom, locul 2.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • felicitari pentru reusita si bafta cu masina !

                      Comment


                      • dsign ..... ti-am vazut masina pe o platoforma undeva in zona militari-crangasi (sos. virtutii) am vazut doar CUP la numar ca era noapte DD
                        Interactive Design Lights & Sound <- click

                        Comment


                        • Vezi ca masinile da' curse merg numai pe platforma!
                          Felicitari Dane pentru podiumul de la Sibiu, asteptam filmulete in caz ca exista si sunt convins ca masina va arata cel putin la fel de bine ca inainte! Nu am vazut-o inca cu rotile "cracanate".
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Originally posted by pirvu_alex View Post
                            dsign ..... ti-am vazut masina pe o platoforma undeva in zona militari-crangasi (sos. virtutii) am vazut doar CUP la numar ca era noapte DD


                            Masina mea e in atelierul de vopsitorie. Pe platforma ai vazut o masina care a participat la Sinaia Forever (Viteza in Coasta, in we acesta)
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Felicitari domnu inginer pentru locul obtinut.

                              Hai cand te vedem din nou pe strazi cu masina ?
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Cateva poze cu noua mea capota, cu mine si cu participarea de la indemanare.

                                Multumesc Sibiu, am revenit cu placere, desi situatia mea financiara este destul de instabila Am facut pe dracu-n patru si m-am prezentat. Felicitari pt organizare.


                                PS: caut sponsor pt VSS3 Arad
                                PPS : aleXpeed, chiar ai (avut) bad boy look.
                                Attached Files
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google