B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Capota a fost data la schimb. Se va modifica asta cu fibra

    Tot respectul pentru organizarea evenimentului, la care au pus umarul si cei din Primarie si Consiliul Judetean Arges. Insa faptul ca n-au nici 200m de asfalt drept pe langa Mioveni/Pitesti, altul decat autostrada, ar trebui sa le dea de gandit.

    Drumul dintra Pitesti si Mioeni se poate parcurge in mod normal in 7-10 minute, noi il facem in jumatate de ora. Urat!
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Noutati, noutati, noutati : astazi au sosit mult asteptatele suruburi de reglat unghiul de cadere al rotilor de fata, pe care le-am si montat cu ajutorul fratelui CGK. Multumesc Cosmin


      Impresii:
      - pe drum drept, fara denivelari, masina se comporta excelent.
      - pe drum cu denivelari longitudinale, gen Sos de Centura, unde sunt coamele acelea ridicate de rotile tirurilor, directia are un comportament imprevizibil, pe care-l poti corecta cu putina finete si putin antrenament; trebuie doar sa tii mainile bine pe volan
      - pe asfalt cu denivelari multipile nu se observa nici o diferenta.
      - pe viraje atacate in forta, fata sta excelent, acum fuge de spate grav.


      Voi cracana rotile si pe spate, imediat ce termin cu vopselurile si va mai tin la curent.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Ai vazut de ce nu prea ne arde noua de suspensii sport.Nici nu vreau sa mai ma gandesc cum era la mine in masina pe pitesti-mioveni cu fostele suspensii care erau practic intepenite,sudate.
        Imi place mult ce faci la masina,bafta in continuare.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Pentru ca unii nu stiu ce este aia intimitate si pentru ca unii deja ati vazut masina in ultimele zile, iata cateva detalii:

          Un idiot de taximetrist (ca mai toti taximetristii de altfel) s-a gandit sa iasa cu toata masina in strada sa se asigure. N-am putut evita impactul si l-am atins. Paguba nu este mare, masina se afla deja in service, sper sa fie gata curand. Va beneficia de vopsire totala, conform celorlalte dosare de dauna deschise anterior (aveam ceva zgarieturi pe tabla, o incercare de fortare a butucului dreapta, o zgarietura pe bara de fata)

          Acestea fiind spuse, va anunt de pe-acum ca orice intrebare legata de acest eveniment va ramane fara raspuns. Nu de alta, dar sunt tare suparat pe chestia asta...
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Nasol rau de tot ... bafta la reparare ...o sa iasa la fel de bine !
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • lasa dani ca va fi bine .. nu ai ce sa le ceri la idiotii de taximetristi...in 2 zile am evitat 10 ..

              Referitor la vopsire...dungile logan cup vor fi "integrate" cu vopsea ?

              Comment


              • Vecine..lasa ca trece......ai vazut la mine ce urat a fost..si s-a rezolvat ..abia astept sa gaurim capota aia noua
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Naspa Dani oricum taximetristii nu prea le au cu volanu.

                  De iesit sigur va iesi super masina mai ales cum te stiu pe tine.

                  Bafta si asteptam cu nerabdare sa apara din nou pe strazi B-48-C U P.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Dungile vor fi tot in colant
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • asteptam loganul din nou pe strazi
                      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                      Comment


                      • vopsea noua...treburi socoteli...si sunt convins ca-i mai modifici ceva la exterior cu ocazia asta...
                        sper ca masina sa iasa in strada cat mai repede...bafta multa!
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • Asa se intampla mai mereu cu talibanii astia de taximetristi, niciodata nu o sa vezi vreunu' atent, ca doar na' nu-i masina lui si nu-l doare...

                          Bafta si asteptam poze cu B 48 CUP Reloaded!!!..
                          Just Hold Onnnnnn....

                          Comment


                          • Ti-am vazut masina duminica , pe soseaua Gari Catelu "cv d genu asta"

                            lasa k treci tu si peste asta.
                            bafta
                            sigpic

                            Comment


                            • Asta e Bucurestiul unde oamenii sunt nervosi si grabiti, strazile sunt proaste si aglomerate si toate la un loc duc la diverse accidente.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • chiar nu merita masinutza asta o asemenea experienta neplacuta la cata pasiune si daruinta s a investit in ea,bine ca n a fost mai grav.ce pot sa mai zic despre soferii bucuresteni... insanatosire grabnica pentru cup

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google