B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LA multi ani si tot ce iti doresti sa devina realitate

    Comment


    • La multi ani Dane!!!! sa ti se indeplineasca tot ce iti doresti tu si masinuta sa te poarte in continuare fara niciun incident si fara sa comenteze la stapan !
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • Sa traiasca vecinul o caruta de ani .
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • deci la miovenii beeemm

          La multi ani daniii sa fii sanatos...ca daca nu e sanatate nu e nimica ..

          Si acuma sa fim on-topic : Abea astept sa iti revad bolidu

          Comment


          • 'La Multi Ani` Dani...si tot ce-ti doresti sa ti se indeplineasca!!!
            God is my copilot

            Comment


            • Sa ne traiesti DaneeeeLa Multi Ani!!Sanatate si /Bani in caruta....cand dai de beut???
              sigpic

              Comment


              • Ba, vorbeam de ambreiaj aici!!!


                Va multumesc tuturor, ma bucur ca tineti la mine. Bem ma, bem...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • sal'tare

                  nush daca am nimerit bine pagina, sunt incepator pe aici, dar vreau si eu sa-mi spuna cineva de prin moldova daca stie, unde imi pot modifica cat de cat masina...preferabil bacau iasi piatra neamt...cat ma ajunge un kit exterior spoilere praguri si o suspensie sport ... ms anticipat ;)

                  Comment


                  • @JAP, ai sectiune dedicata zonei tale, pe acest forum. Mergi la intalniri, vezi ceilalti ce si cum au modificat, vorbiti, va sfatuiti, etc.

                    Daca doresti oferta de piese, da-mi un mesaj privat sau un mail pe office@daciashop.ro cu ce te intereseaza, ca sa-ti dau preturi.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • CUP-ul o sa revina in forta . La Multi Ani Dane! Cat mai multe urcari pe podium !
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • nu vinzi masina peste vreo 2 ani ?

                        Comment


                        • La cat a bagat el in masina pana acum nu cred ca ai vrea sa dai vreo 15000 euro )
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • christnacht` - esti purtator de cuvant cumva ?

                            Poate la mioveni se va orgazina un concurs de indemanare sa te vad in actiune LIVE

                            Comment


                            • pe zi ce trece mai pui cate cv la ea..bv bv ..in curand o sa fiu si eu alaturi de voi cu un loganel ce il gasiti la sectiunea my ride (b 99 muw )

                              Comment


                              • La Mioveni am echipa pt indemanare. Best of the best...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google