My Ride BZ 06 EYB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My Ride BZ 06 EYB

    Salut ... sunt de ceva timp inscris pe acest site dar nu am prezentat inca masina ... asa ca voi incepe prin a pune niste poze cu ea exact in ziua cand am cumparat-o, asa arata pe atunci ... vara anului 2007 (iunie/iulie), cu cateva luni inainte sa dau de perimis (octombrie) ... in timp i-am adus mici imbunatatiri si vor urma si altele bineinteles ...
    Attached Files

  • #2
    sa o stapanesti sanatos ! bafta .. asteptam poze cu modificarile
    Last edited by ALeXxuTzu; 5 January 2009, 18:40.
    b 89 plk

    Comment


    • #3
      Este un ambiance? Ce modificari i-ai mai adus?

      Comment


      • #4
        Nu stiu ce se intampla dar nu pot posta poze ... mai incerc ...
        Vad ca au mers doar 2 poze din pacate ... asa arata acum cateva luni ... incerc sa pun poze noi !
        Attached Files

        Comment


        • #5
          frumos modificata si foarte bine intretinuta .. imi place
          b 89 plk

          Comment


          • #6
            Ce frumos arata. Curata. Sa te bucuri de ea

            Comment


            • #7
              Ma tot chinui sa pun poze si nu merge ... imi pare rau ca nu pot arata masina in momentul de fata ... multumesc pt aprecieri !

              Comment


              • #8
                Dc nu mai pot posta poze ? Or fi prea mari (cu o camera de 9MP) ?
                Vreau sa va arat modificarile actuale ...

                Comment


                • #9
                  Arata frumos si se vede ca e ingrijita. Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • #10
                    sa o stapanesti sanatos si sa ai grija cum comduci .. vad ca esti incepator.


                    in legatura cu pozele.... click dreapta pe poza + edit + Image + Stretch/Skew... apoi unde scrie 100 pui 50 cu 50 sau cum vrei tu ca sa le faci mai mici.

                    Comment


                    • #11
                      Da-mi pozele pe messenger, daca vrei ti le pun eu pe forum.
                      id: iuliwtf

                      Comment


                      • #12
                        dragut loganelu. incearca sa pu i un eleron si o sa arate superb. (am un prieten care are un logan cu acelasi kit de tuning alb si cu un eleron micut, dar te asigur ca va veni perfect si pe a ta). o sa fac o poza sa iti arat.

                        presupun ca inca mai ai kitul ala.

                        ce nu imi place: ca ai acoperit sigla dacia pe fata.

                        i-ar sa frumos cu niste stoape negre (parerea mea ) niste praguri din acelasi kit utning pe care il ai pe ea, si niste proiectoare sa ai cu ce sa ii uimesti pe cei care cred ca loganul e tractor ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Ms bz_26_zzz ... insa nu mai sunt incepator de cateva luni ... pozele sunt mai vechi, vor urma altele mai noi
                          iamagi am avut si lampile negre in ultima perioada dar mi-am luat clare ... chair ma gandeam la un eleron dar la cel original de Logan, astept si poza de la tine ... legat de acest chit in prezent nu il mai am pe masina si nici nu cred ca il voi mai pune ...
                          Iulian o sa iti dau pozele pe mess ... ms !

                          Comment


                          • #14
                            frumoasa masina...am vazut ca a intrebat cineva ce model e, si nu a primit raspuns. asa ca raspund eu: e un ambiance. legat de poze, nu stiu ce sa spun, daca sunt prea mari iti da eroare si iti scrie acolo de ce nu le poate urca pe forum. oricum vad te ajuta iulian cu ele
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #15
                              Frumos...succes in continuare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google