Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ti-a fos tmila sa gauresti masina ca eu nu a-si avea curaj?

    Comment


    • A fost... dar daca vrei sa fie frumoasa, o gauresti.
      sigpic

      Comment


      • Conteaza mai mult aspectul de cat frica bravo!

        Comment


        • A iesit bine cu noul eleron, ii sta foarte bine pe alb decat pe negru.
          Off: am o mica-mare problema cu stickerele Logan Cup pt. capota motor, portbagaj si plafon, pentru ele am vazut astazi ca nu am folie de transfer:|. Am avut doar pentru cele de pe lateral:|.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • alexpeed, nu stiu, nu ma intreba. eu am cerut cu folie. acum trebuia sa fi atent cand ti le-a dat, ca am inteles ca ti le-a dat personal in bucuresti.

            eu le comandasem pe cele pe lateral, dar din cauza unei probleme nu le-am mai luat. si trebuia sa le dau cuiva, sa nu ramana tipul cu marfa acolo din cauza mea.



            on: astazi i-am facut plinul, nu ii mai facusem de muult. maine plecam in plimbare: braila - buzau - ploiesti - targoviste - campulung. poate mai vad logan club pe drum sa fac poze. totusi incerc sa pun si acea prelungire astazi.
            sigpic

            Comment


            • drum bun Gigule. sarbatori fericite, tie si familiei tale. arata bine cu eleronul alb.

              PS: cumparati un aparat foto. si sa vii cu poze frumoase.
              sigpic

              Comment


              • Mersi mersi.


                Pai banii de aparat s-au dus prima oara pe faruri. Apoi inca o parte (din ce se pregatea sotia sa cumpere) pe eleron si remapare.

                Si cred ca se vor duce iar noii bani pusi pentru aparat pentru cine stie ce alta modificare )



                Si mie imi place cum a iesit. Acu caut pe cineva sa imi puna si mie acea prelungire... Adica, nu as lasa stangaciul meu sa se bage acolo, ca imi strica si bara si cornierul .

                Treaba este ca trebuie sa o duc si la spalatoria azi sau maine dimineata, sa ii fac si curat in ea la sange, si nu cred ca mai pun si plasa aceea.
                sigpic

                Comment


                • ce prelungire..unde plasa? ??
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment





                  • Deci, acea prelungire bara fata gen streulea, si plasa gen radu_lyn si felib la bff.


                    Acu, nu stiu cand vor mai veni, penttru ca nici astazi nu prea are cine sa puna amcar prelungirea, iar la plasa am inteles ca e mult de munca, si nu am prea mult timp.


                    De ultima ora: Am cumparat acel spray pentru cauciucuri cum avea si mcdan la intalnire, cu spuma. Face minuni. Eu l-am luat pentru covorasele din interior . Si acolo face minuni.

                    La spalatorie nu cred ca o mai duc, cred ca o sa ii cer unui prieten o pompa cu presiune, si mi-o fac singurel, mai ales ca nu mai dau acolo 25 ron pentru int+ext, dau 5 ron pe apa si curent.
                    sigpic

                    Comment


                    • pune si tu o poza cu spray-ul ala ca sa stiu si eu ce sa cumpar si cum ai folosit? ai dat cu apa dupa spuma sau...cum?
                      sigpic

                      Comment


                      • Pana la urma, maine sper sa pun si prelungirea


                        Pun imediat si poza cu spray-ul - 8 lei in pic, la raionul masini, chiar scrie pe eticheta: spray pentru cauciucuri.


                        Am dat intai cu spuma, apoi am sters cu o carpa si/sau cu apa, dar am vazut ca la apa iese mai urat. Cu o carpa, dai tot la o parte, dar se zoieste. Cu apa, nu a iesit tot



                        Am pus niste poze, cu tubul de spray, si cu diferenta dintre partea data cu el, si cea nespalata.
                        Attached Files
                        Last edited by iamagi; 16 April 2009, 18:47.
                        sigpic

                        Comment


                        • Am gasit plasa alba...la Galati...25 lei ...e destul de mare incat sa o poti folosi unde vrei tu
                          sigpic

                          Comment


                          • eu vreau neagra. de aia am colindat tot orasul. mersi oricum. vorbim sapamana viitoare despre plasa, caci maine de la 9 am program: 9-10 o spal, 10-11 facem curat in interior, 11-12 - montam acea prelungire, 12- 1 pm ultimele pregatiri: bagat bagajele.

                            A, vedeti ca se scumpeste benzina in noaptea asta. Bine ca am sunat sotia si i-am zis sa ii faca azi plinul ))
                            sigpic

                            Comment


                            • Pana saptamana viitoare
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Prelungirea

                                Mersi valeriu pentur poza. Abia astept sa pun si plasa.

                                Pana atunci...
                                Am reusit sa montez si prelungirea asa pe ultimul moment. Am is spalat-o dis-de-dimineata.

                                Mai jos niste poze: de la spalare si care sunt facute acum.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google