Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu e foarte mult de munca??? am stat de la 11 pana pe la 18:30 daca imi aduc bine aminte.. dar vo 45 minute au stat la uscat..

    Comment


    • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, foarte foarte foarte tare. Bravos my friend. Au iesit foarte, foarte frumos. Felicitari. Parca e altceva acum este?
      P.S. cred ca iti eram dator cu un raspuns, in legatura cu temperatura la care rezista spray-ul - am uitat, cer scuze si am avut si masina in service (spray-ul era in masina).
      Sper sa nu ai probleme cu ledurile. Eu am avut cu unul dar dupa ce l-am lovit pe tovarasu vad ca s-a aprins

      Cu bine iamagi.
      Last edited by Eu4yas; 25 April 2009, 22:45. Reason: Automerged Doublepost
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Mersi mult Eu4yas. Am copiat putin ideea, dar eu iesit superb. Marius stie cat e de munca si tot el stie cat de demoralizat am fost dupa ce am pus farurile si iar aburea cel din dreapta ) momente de criza atunci


        Iata si cum se vad ziua - e mai suparata ) :
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Se vede super... Bravo...
          Numai bine.
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • toate cuvintele de lauda trebuie adresate lui marius. eu doar am privit ;))
            sigpic

            Comment


            • au iesit bine farurile. scapa de coltarul ala si sa iti pui bara de emceveu si poate si oglinzi. incarca sa o faci cat mai logan nu tiganie. oricum, pana acum e logan

              bafta in continuare

              PS: nu mai lasa pisicile pe masina
              sigpic

              Comment


              • Arata bine masina cu noile faruri !

                Comment


                • bogdan, ce vrei sa le fac la pisici? sa le zic: STOP! nu aveti voie pe masina mea ) soarta, stau la curte, pisicile umbla pe la mine (chiar se bat pe masina - am capota portbagaj putin zgariata). cat despre cornier, nu il dau ca imi place cum sta acolo. cat despre bara de mcv si oglinzi, sa vedem de bara, oglinzi, nu imi trebuie ca si astea sunt bune momentan. ca sa le pun trebuie sa nu am ce face cu banii, si acum am.

                  radu mersi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai nu ti-am zis sa nu le dai?
                    Fa un efort sa pui si xenin si or sa fie bestiale!
                    Eu o sa fac operatia cu vopsitul sambata!
                    Bravo!!!!!
                    Frumoasa miscare!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Bravo Gicule. Au iesit super. Imi plac.

                      Comment


                      • super .. imi plac f mult ...si vin bine pe alb...

                        Comment


                        • multumesc tuturor de urari. sincer, nu ma asteptam sa iasa asa bine. si ce ma bucur foarte mult e ca nu mai aburesc. acu ma gandesc la xenon pe primul loc, apoi cred ca arcuri si amortizoare si toba. si atat, in rest nu cred ca ar mai fi loc de ceva pe masina (exceptand jantele la care visez de cand am luat-o)
                          sigpic

                          Comment


                          • Super farurile!Cu xenon o sa fie altceva...la mine bat super...in schimb nu prea imi place faza lunga pe care am halogen docamdata...la tine cum bate?
                            Led-ul care iti facea figuri l-ai inlocuit cu unul la fel sau ai adaptat un led normal cu rezistente?
                            sigpic

                            Comment


                            • au iesit foarte frumos! o sa planga cosmin dupa ele!

                              Comment


                              • Dragman, nu am pus nici o rezistenta. Direct unul normal - sau cel putin asta am vazut eu. Oricum, mie imi bat binisor, mai slab ca cele stock, dar sper sa vina si xenonul.

                                Mimi, cosmin sa se ia de marius, ca el le-a facut asa frumoase )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google