Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borla o auzeam de pe buzaului) super bine arata sa le stapanesti sanatos:*

    Comment


    • Brabuse, ma bucur ca iti place .

      Mishu, la fel, ma bucur ca place . Te astept la pozele astea cu niste VT-uri cu portbagajul clean si eventual bad-boy

      @Tudor, in ciuda problemelor, o voi mai cubori totusi putin

      @zalex, garda la sol nu e chiar o problema prin oras. Mai grav e ca sunt multe gropi si ma zguduie mereu

      @Christnacht, ma bucur ca acum iti place

      @danycristian, mersi la fel

      Kozule, nu e borla ma, e WM Sport


      In sfarsit, revin si eu cu poze clare, pe timp de zi .

      Urmeaza acum niste mici chestioare gen: stickere logan club, siglele putin schimbate si poate rezolv ceva si la interior .

      in orice caz, ma oftic ca iar se racoreste afara si o sa le dau jos
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Hai ca e frumoasa si sa stapanesti samatos noile jante! Felicitari!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Zici ca e alta masina...keep it clean
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • asta e ma a lu' iamagi ???? pffff! frumoasa schimbare! acum ar merge h&r + o spira dauna totala...sa tarai toba pe asfalt
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Frumoase jantele, sa le stapanesti sanatos
              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

              Comment


              • Si masina ar trebui sa spuna:"in realitate eu arat altfel!". Pozele de prezentare sunt egale cu 0 (zero), comparativ cu ceea ce au vazut ochii mei. O galeata de saliva am adunat din coltul gurii dupa ce ati plecat de la Insuratei.
                MiNnRuZ

                Comment


                • acu cand seamana cu cele de cupa ( datorita jantelor ) ai scos dungile esti belea

                  oricum masina arata ACUM CEL MAI FRUMOS ! bravooooooo
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • trebe un clean look, daca te intereseaza stam de vorba.....
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment


                    • prea frumoasa
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • te ajut io cu cea mai mare placere, si cred ca ar trebui vopsite si bandourile de pe spoilere.....vorbesc io cu vopsitoru.....
                        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Eu4yas View Post
                          Hai ca e frumoasa si sa stapanesti samatos noile jante! Felicitari!
                          Mersi mersi!

                          Originally posted by matheo66c View Post
                          Zici ca e alta masina...keep it clean
                          De unde stii tu nene ca nu e alta?

                          Originally posted by Thejock3r View Post
                          asta e ma a lu' iamagi ???? pffff! frumoasa schimbare! acum ar merge h&r + o spira dauna totala...sa tarai toba pe asfalt
                          Asta ma gandeam si eu ma... o fi a lu' iamagi? Parca a lui era porcaria aia alba Sa gasim bani pentru HaRcuri si rezolvam

                          Originally posted by braileanu View Post
                          Frumoase jantele, sa le stapanesti sanatos
                          mersi mersi!

                          Originally posted by cosmin_ruz View Post
                          Si masina ar trebui sa spuna:"in realitate eu arat altfel!". Pozele de prezentare sunt egale cu 0 (zero), comparativ cu ceea ce au vazut ochii mei. O galeata de saliva am adunat din coltul gurii dupa ce ati plecat de la Insuratei.
                          ) Te mai vizitez eu )

                          Originally posted by Tudor View Post
                          acu cand seamana cu cele de cupa ( datorita jantelor ) ai scos dungile esti belea
                          oricum masina arata ACUM CEL MAI FRUMOS ! bravooooooo
                          Sunt de belea, a? Mi s-a mai zis

                          Originally posted by emylogan View Post
                          trebe un clean look, daca te intereseaza stam de vorba.....
                          Am vorbit

                          Originally posted by FANE_CLK View Post
                          prea frumoasa
                          D
                          Originally posted by emylogan View Post
                          te ajut io cu cea mai mare placere, si cred ca ar trebui vopsite si bandourile de pe spoilere.....vorbesc io cu vopsitoru.....

                          Nu nu Asa raman barele

                          Vorbim saptamana asta legat de portbagaj
                          sigpic

                          Comment


                          • felicitari iamagi pentru achizite... chiar ma bucur ca au ajuns la un loganist... daca erau finante ti-o luam de mult inainte cu ele :P. bafta in continuare...
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • Inainte de Intalnirea Tulcea, masina a primit un difuzor de bara .

                              La Tulcea, pentru prima oara in aproape 3 ani, masina a participat la un concurs de indemanare. Multumim MCM ca a condus-o . Nu am scos timp prea bun ca MCM nu imi cunostea cauciucurile si nici masina prea bine, dar oricum a fost dragut sa o vad invartindu-se

                              Mi s-a spus ca masina sta foarte bine pe curbe, atat la viteze mari (drumul spre Murighiol) cat si la indemanare . Deci, nu am facut treaba chair atat de proasta

                              Pilot: mcm022006Masina: iamagiProba a doua de indemanare in cadrul intalnirii Logan Club "Operatiunea porti deschise 3 - Brainstorming - StarService Tulcea"


                              Acum, daca tot am inceput, la proba 1 de indemanare (nu am momentan filmulete), am scos 1min si 19 secunde, cel mai slab timp (nu ma plang, Marius nu-mi cunostea masina si i-a fost frica sa o forteze). La proba a doua am scos 22 secunde sau ceva asemanator, care nu a fost cel mai prost . In jur de locul 6 la a doua, dar cumulate, tot ultimul loc (aveam 10 seunde handicap).
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • m-am jucat putin si prin urmare, un mic teaser: http://www.youtube.com/watch?v=46OrWkwJ2VM .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google