Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • strech it baby )

    frumos arata, mie imi place, doar ca...merge un pic mai jos, bineinteles, in limita drumului daca ar fi o reglabila, ar fi vis
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • Frumoase Borbeturile Dar sa scapi de sigla Seat de pe ele.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • hmz... nu stiu ce sa zic... preferam mai mult jantele albe , erau perfecte pentru masina ta...

        Dar si astea sunt frumoase , imi place buza , este perfecta.. niste poze mai frumoase pe un asfalt drept sa vedem
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • borbet T ... daca erau 9j si alea pe fata era altceva ! oricum arata bine si cu astea
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • o mica joaca, sper sa nu te superi
            Attached Files
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • foarte faine jantele...da parca nu imi place cum arata cauciucurile pe spate cred ca arata mai bine cu 205 sau 215...asa arata cam ciudat....
              oricum felicitari pt. achizitii...buna alegere....
              DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
              sigpic

              Comment


              • frumoasa jantele..felicitari !!!...multa bafta..la ce bani te-au ajuns??
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • In opinia mea,loganul tau arata mult mai bine cu vechile jante albe.Aveau stil;dar nici astea nu-s rele.Sa le stapanesti sanatos si sa le invarti cu placere.

                  Comment


                  • sunt pe 16 nu?si mie imi pare rau dupa BBS-urile alea pe 16 dar asta e, in viata mai facem si greseli...si astea-s faine, poate e prea mic balonu la cauciucuri, cel putin mie nu-mi place distanta dintre roata si aripa...bafta!
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Originally posted by Mishu View Post
                      ce rau imi pare ca ai renuntat la alea
                      ia vezi, poate iti place ceva din astea
                      ti-am zis si pe mess, prima si a treia

                      Originally posted by Tudor View Post
                      strech it baby )

                      frumos arata, mie imi place, doar ca...merge un pic mai jos, bineinteles, in limita drumului daca ar fi o reglabila, ar fi vis
                      Originally posted by Tudor View Post
                      o mica joaca, sper sa nu te superi
                      Daca ar fi si bani de reglabila...
                      Mai jos nu se mai poate
                      Mersi pentru VT... chiar ma gandesc sa le vopsesc barele albe


                      Originally posted by Logan 4 ever View Post
                      Frumoase Borbeturile Dar sa scapi de sigla Seat de pe ele.
                      Se rezolva, s-a notat!

                      Originally posted by FANE_CLK View Post
                      hmz... nu stiu ce sa zic... preferam mai mult jantele albe , erau perfecte pentru masina ta...

                      Neah... si eu le preferam pe alea... stii cum se zice, ce-si face omul cu mana lui ... se numeste lucru manual

                      Dar si astea sunt frumoase , imi place buza , este perfecta.. niste poze mai frumoase pe un asfalt drept sa vedem


                      Originally posted by goofiy View Post
                      foarte faine jantele...da parca nu imi place cum arata cauciucurile pe spate cred ca arata mai bine cu 205 sau 215...asa arata cam ciudat....
                      oricum felicitari pt. achizitii...buna alegere....
                      Pe viitor vor fi 215/40 pe spte.

                      Originally posted by nairod View Post
                      frumoasa jantele..felicitari !!!...multa bafta..la ce bani te-au ajuns??
                      In jur de 350 euro.

                      Originally posted by Vlad24 View Post
                      In opinia mea,loganul tau arata mult mai bine cu vechile jante albe.Aveau stil;dar nici astea nu-s rele.Sa le stapanesti sanatos si sa le invarti cu placere.
                      O sa arate bine si cu astea dupa ce fac rost de fibra :d

                      Originally posted by FloNZN View Post
                      sunt pe 16 nu?si mie imi pare rau dupa BBS-urile alea pe 16 dar asta e, in viata mai facem si greseli...si astea-s faine, poate e prea mic balonu la cauciucuri, cel putin mie nu-mi place distanta dintre roata si aripa...bafta!
                      Dap,16. Se rezolva cu cauciucurile... Ce bine e cand stiu ca nu sunt singurul care face prostii

                      Originally posted by Dany_DNY View Post
                      borbet T ... daca erau 9j si alea pe fata era altceva ! oricum arata bine si cu astea
                      nu am vrut eu 9j pe fata... oboseam prea tare articulatiile
                      Last edited by iamagi; 10 August 2011, 17:51. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • raman la parerea ca celelalte aratau mult mai bine. Unul din dezavantajele unor 9 J-uri cu cauciucuri stretch este ca masina trebuie sa fie f joasa.
                        ps. incearca sa le schimbi capacul cu unul fara nici o emblema!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Regreti ca ai vandut Dezent-urile exact cum am regretat eu cand ti le-am dat tie ), sper sa fi ajuns la cineva care sa aiba grija de ele cum am avut si noi.Nu arata rau nici cu astea dar mai trebuie "umblat" la golul mare ramas intre anvelope si aripi mai ales pe spate.De taiat din arcuri nu cred ca te-ar coafa pentru ca nu ai cele mai bune drumuri,poate schimbi anvelopele cu un 195/50 fata si 205/40 sau chiar 50 pe spate.Bafta!!!
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • Sau dus Dezent-urile nuuuuuuuuuuuu! era Racing cu alea arata superb imi pare rau unde sta cel care i-ai vandut Dezent-urile dute peste el ia-le inapoi daca nu vrea furale
                            borbet rulllllz
                            nu stiu ce se intampla cu toate loganele "curse" sau dispar toate
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • Arata bine si cu astea...dar parca Dezenturile erau altceva...arata mai bine
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google