Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saptamana viitoare intra masina la vopsit. Voi reface si grila fata (de data asta, sper sa iasa mai bine) si voi pune si ce am primit de curand de la un coleg din club. Sper sa iasa frumos
    sigpic

    Comment


    • Uite nenea o idee pt grila,sper sa iasa bine
      http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=366
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Daca tot bagi masina la vopsit,nu uita sa-ti vopsesti si jantele de tabla albe,ca m-ai innebunit de tot .
        Si hai odata la oras ca ti-am facut programare la tunareala ....in L

        Comment


        • New pics

          Dupa 4 zile in care am tinut masina in garaj demontata, iata ce a iesit:
          -vopsit capota (iesit binisor - am gasit o mica buba, dar na, asta e)
          -montat coltare din kitul Dacia
          -refacut liniile (sunt facute de fecior-meu, cu sfaturile mele) -> au iesit bine pana sa le pun pe masina (erau tepene, nu se mai miscau), insa dupa ce am montat bara mi-am dat seama ca nu am luat in considerare nasul de la traversa si liniile s-au urcat pe acel 'nas' si a pocnit iar putin kitul. O sa il refac DACA o sa o mai rupa cineva, desi sunt slabe sansele (am intarit pe sub linii cu poxipol, kit de fibra si pe fiecare linie cu cate o tija de vreo 6mm din otel (tija aceasta a fost pe marginea liniilor si s-a urcat pe nas).

          Cateva poze...


          Mai am de cumparat elementul central al kitului si poate grila. Oricum, de acum inainte, masina va sta pe un loc secund pentru ca na, nu dorm in masina
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Imi place ce vad. E frumoasa masina. Bravo tie si tine-o tot asa!

            Comment


            • dat jos bara, un ciocan pe bucata aia de fier de pe bara si s-a rezolvat problema

              daca ai putea face rost si de cea dintre coltzare ar fi super

              oricum arata misto rau si acu masina

              o folie nu te tenteaza?

              bafta
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • @Tudor, la cat ne-a chinuit bara astazi (nu pica pe gauri cum trebuia), nu-i mai arde nimanui sa o dea jos. Oricum, cand o voi da jos, o sa rezolv cu nasul ala (nu-l tai, dar il indoi putin). O sa cumpar si elementul central, dar nu acum. Despre folie... e in plan de cand am cumparat masina Intai sa rezolv cu planurile care le am si apoi folie (nu e o prioritate).

                @Alin007, ma bucur ca-ti place.
                sigpic

                Comment


                • imi place ce vad
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • Da, imi place
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • bai gicule...nu ti-am mai vazut de mult caruta... asa in poze se vede a fi naspa rau glumesc normal...
                      ARATA FOARTE BINE masina nu ma lua cu sa facem schimb ca nu mere treaba ) cred ca trec deseara pe la tine sa mai vorbim ;) hai succes

                      Comment


                      • Ce frumos arata , felicitari .
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • Frumoasa masinuta Multi km fara incidente !


                          Cred ca te'am vazut acum cateva saptamani pe la Giurgiu

                          Comment


                          • arata foarte bine masinaacum o sa tina grila aia la ce ai pus in ea))
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • vezi ca din kit iti lipseste eleronu de pe portbagaj....mai bine ala decat grila
                              oricum....arata bestial masina

                              Comment


                              • Iamagi te rezolv eu cu eleronul original , si ieftin zic eu.

                                Arata bine masinuta dar trebuie sa testez personal grila sa vad daca tine.
                                real power..... diesel power by

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google