Asta E Tinerica Mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta E Tinerica Mea

    de inceput nu am avut pre mult timp sa ma ocup cum as vrea dar iam pus alarma matt 7500 cu modul ridicare geamuri radio cu usb fara cd boxe jbl fata spate iar anul asta urmeaza jante aliaj folie si ce mai imi trece prin cap
    Attached Files

  • #2
    Ai inceput foarte bine. Planurile de viitor sunt bune. Mai poti adauga niste arcuri sport pe langa acele jante si totul ar fi super ! frumoasa culoarea Rezistenta la mizerie !

    Bine ai venit pe site si te asteptam la intalnirile saptamanale ;)!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #3
      Frumusica masina si iti urez spor la tot ce iti trece prin cap, si deasemenea bani pentru acele chestii
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #4
        Bine ai venit pe forum,frumoasa masinuta si vad ca deja ai inceput sa ti-o personalizezi.Spor la imbunatatiri(sau tunarit cum zic unii ) si neaparat sa te alaturi baietilor din...Bucuresti la intalniri.Nu o sa iti para rau...cel putin de atmosfera

        Comment


        • #5
          frumoasa masina.. sa o stapanesti sanatos si bafta la modificari
          b 89 plk

          Comment


          • #6
            Originally posted by viorelu View Post
            Bine ai venit pe forum,frumoasa masinuta si vad ca deja ai inceput sa ti-o personalizezi.Spor la imbunatatiri(sau tunarit cum zic unii ) si neaparat sa te alaturi baietilor din...Bucuresti la intalniri.Nu o sa iti para rau...cel putin de atmosfera
            chiar as fi venit maine la polivalenta dar au intervenit alte probleme dar la urmatoarea intalnire sigur vin
            multumesc tuturor pentru urarii

            Comment


            • #7
              Frumoasa masinuta si mai ales culoarea...sa te poarte in siguranta
              Cat a costa usb-playerul?
              sigpic

              Comment


              • #8
                Foarte frumos playeru si masina. Sa le stapanesti sanatos!
                Folie cere neaparat
                Bafta la cat mai multe modificari chiar daca e pe timp de criza
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #9
                  Frumoasa masinuta....multi km fara probleme in continuare......
                  sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                  Comment


                  • #10
                    Radioul arata beton, dar si masina. Sa-ti traiasca macar pana la 1000000 km.
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • #11
                      frumoasa frumoasa masina
                      sa o stapanesti sanatos
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • #12
                        shun!!! Sa o stapanesti sanatos. Playeru deasemenea, foarte misto....

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Frumoasa masinuta si mai ales culoarea...sa te poarte in siguranta
                          Cat a costa usb-playerul?
                          mersi cam 550 lei

                          Comment


                          • #14
                            zer shon.

                            am o slabiciune la ph2. frumoasa culoarea, ar merge niste imbunatatiri minore. nu prea ai ce sa ii modifici, decat acele suspensii, jenti si atat. nu ai ce sa le faci, sunt mult mai frumoase ca ph1.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              cred ca tre sa mai asteptam cu ph2 pana vor aparea si la noi elemente ce pot fi inbunatatite dar pana atunci punem si noi ce putem
                              multumesc tuturor pentru urari si la mai multi km tuturor

                              cred ca tre sa mai asteptam cu ph2 pana vor aparea si la noi elemente ce pot fi inbunatatite dar pana atunci punem si noi ce putem
                              multumesc tuturor pentru urari si la mai multi km tuturor
                              Last edited by grecu george; 24 January 2009, 14:19. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google