Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cât mai ie preţu' pă kilometru?
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • pai daca manancă dă la 14% in sus, 1.4X3.03+uzura+spaga+corp clapeta marit+uleiuri bune=păste 10 lei
      arata bine frigideru !
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Trebuie sa scri pe luneta " A' Nu se recomanda persoanelor cu rau de viteza & adrenalina "
        sigpic

        Comment


        • sau un sticker...cu "Aste IE da CURSE!!!"
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • si mai jos scris asa "Al$x Viteza !"

            Comment


            • Toate cele 4 jante isi asteapta cauciucurile in primavara, sunt gata. Deocamdata am niste probleme mai nasoale peste care sper sa trec cat mai repede. La vara vreau sa o ardem "suferinta" style. Multumesc unui foarte bun prieten pentru operatiune. Urmeaza sa curat jegul format in timp de pe spite si sa polishez si interiorul (doar polish peste vopseaua de fabrica) pentru a luci si mai bine.

              E o singura janta, poze alambicate asa dar se intelege chestia "inainte-dupa".
              Attached Files
              Last edited by aleXpeed; 3 December 2011, 01:50.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Visul meu sa am jante cu buza polisata si un card Visa plin cu bani.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Au iesit foarte bine,bravo,dar ce probleme ai
                  Am gasit solutia care curata vopseaua si lacul de pe jante

                  Comment


                  • iti dai seama ca stai cu mitraliera pe geam dupa caini ,cum ar umple ei buza aia de galben ), vezi ca exista un dispozitiv care alunga animalele cu ultrasunete ,e ieftin ,de ala ai nevoie .

                    acuma sigur te ia garda pt jante ,sclipesc prea tare .......orbesc participanti la trafic
                    sigpic
                    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                    Comment


                    • asa da jante alex,ma bucur ca te-ai hotarat sa le scoti la fata,este un model frumos si merita !!!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • da-mi si mie un semn cu pretul
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • ii dai 2 birouri si se rezolva

                          Comment


                          • Buei ce genti ti-ai tras;) Sa le stapanesti sanatos...Astept poze cu toate facute!

                            Comment


                            • Originally posted by Alex_MIU View Post
                              Visul meu sa am jante cu buza polisata si un card Visa plin cu bani.
                              De ce nu ti-ai indeplini tu visul asta nu stiu. Mai lasa jantele usoare si mici, gasesti 9j daca stai sa cauti. Toate 4. Cu Visa mai greu, nu-mi plac banii electronici caci nu se simt fizic).

                              Originally posted by cos_min_i View Post
                              Au iesit foarte bine,bravo,dar ce probleme ai
                              Am gasit solutia care curata vopseaua si lacul de pe jante
                              Nu am reusit sa retin numele solutiei respective. Era gen o propozitie si stiu ca era tub de culoare inchisa. Problemele sunt mai personale dar vedem..

                              Originally posted by lau911 View Post
                              iti dai seama ca stai cu mitraliera pe geam dupa caini ,cum ar umple ei buza aia de galben ), vezi ca exista un dispozitiv care alunga animalele cu ultrasunete ,e ieftin ,de ala ai nevoie .

                              acuma sigur te ia garda pt jante ,sclipesc prea tare .......orbesc participanti la trafic
                              A testat boggdanel un aparat de-asta cand lucram la firma de dinainte si fara niciun rezultat, nu fuge niciun caine. Sa ma ia, la cat merg eu cu Distrigazu' o sa ajunga sa faca 1 km pe luna.

                              Originally posted by B-64-MVP View Post
                              asa da jante alex,ma bucur ca te-ai hotarat sa le scoti la fata,este un model frumos si merita !!!!
                              Ma hotarasem de cand le-am luat. Mai greu cu munca in sine, mai ales dupa ce am facut prima janta in 6 ore (si nici atunci nu era polishata ca lumea), am zis ca pe restul de 3 le fac atunci cand voi avea cauciucuri. S-a ivit ocazia cu un aparat de facut jante, caldura, frumos. Multumesc inca odata prietenului caci eu nu am timp deloc.

                              Originally posted by FANE_CLK View Post
                              da-mi si mie un semn cu pretul
                              Vei avea semnul imediat pe PM.

                              Originally posted by cos_min_i View Post
                              ii dai 2 birouri si se rezolva
                              Si eu care ma gandeam la recamier).


                              In rest ce sa zic, daca o vad cu jantele pe ea este gata masina (as mai risca folii galbene pe faruri, becuri H4 galbene, totul galben in bot), n-am nicio viziune automobilistica de viitor, n-as mai baga un leu in tuning, ba as baga, ba vreau alta mai puternica... toata ziua merg cu dci-ul. Mi-e frica sa il remapez caci sigur o sa traga mai tare ca Distrigazu'.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • inca un "dezaxat" ...

                                sa.... prelungirea ...sti tu de ce
                                ... neserios , nu mi-ai dat si mie impresii despre cum trage masina
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google