Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ) ma raule , de ce vrei sa dezamagesti cochilu ?

    Comment


    • nu vreau bre...poate ma bate....totul e pt distractie.
      Avand in vedere ca nici soft nu am...o pot folosi ca masina de test...chiar si pt amza.
      Recunostinte maxime cuplului razvanypo-coco.....ei mi-au "stricat" masina ;)

      Comment


      • Originally posted by aleXpeed View Post

        N-am putut adormi pana la 6 dimineata, mai vroiam sa ma plimb dar era polei pe jos). Vroiam sa-ti vad reactia a 2-a oara cand te batusem nitel, tu care stiai ca a ta tragea mult mai bine dupa ce ti-ai pus evacuarea.
        Eram dezamagit maxim, a2a oara ) . Ma gandeam cu evacuarea cap coada ... sa stau la fel ca inainte cu tine ... ciudat rau )) .

        Cand mi-ai zis ca ai axa, nu am mai fost deloc dezamagit ... Sa te dai cu 16v ca sunt curios rau de tot de rezultat
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • so coxezi sanatos alexe...felicitari..abia astept sa mi bag si io una.
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • Am zis 1.6 simplu Logan, nu Clio. Banuiesc ca o sa-mi iau bataie de la tine Cristi caci Clio din natia lui trage mai bine ca Loganul, buna cutie. Nici eu n-am soft, deci e ok. Oricum daca ne vedem la o intalnire prin weekend asa nu o sa te refuz deloc, eu ma dau cu oricine chiar daca pierd sau castig, din mers ma dau ca nu vreau sa-mi mai tocesc gumele de iarna pe asfalt uscat (le-am tocit asa fata de cum erau...).

            Dany, si eu sunt curios cu 16v cum stau de la 40 in sus... alessandro?

            Florine, multumesc frumos! Lasa ca il crapi tu pe Alin, ii scoti impresiile barosanului cursant). Sa mai facem un gratar cu totii!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • alessandro tot citea pe aici si se gandea daca sa posteze sau nu

              Comment


              • Ia vezi cum stai pe langa un dci 85 cu soft.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • carmelo vrei sa vezi cum se vede din spate cazanu` lu` viteza ?? )

                  Comment


                  • Alexe ia intreabal pe Alyn de cate ori ma facut el si de cate ori io.?..Alyn acu sa nu te superi..
                    Carmelo bate sigur dci 85 softat...
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • De cate ori au fost peste 300m te-am facut si de cat ori a fost pe distanta mica m-ai facut.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • Originally posted by florin_dnf View Post
                        Alexe ia intreabal pe Alyn de cate ori ma facut el si de cate ori io.?..Alyn acu sa nu te superi..
                        Carmelo bate sigur dci 85 softat...
                        pai cum sa bata ? ca el are dci de 85 ..

                        Comment


                        • Nea Viteza ce joc ai facut la culbutori?Tacane tare sau foarte tare?
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • spre surprinderea tuturor morotul merge foarte rotund. Din ce a zis el se mai balbaie dar cat am mers eu cu ea nu aveai cum sa iti dai seama ca era axa pe masina.

                            Comment


                            • Originally posted by CataFOF View Post
                              pai cum sa bata ? ca el are dci de 85 ..
                              Fofule m-am exprimat io grEsit, vroiam sa spun ca bate Alex un 85 resoftat..
                              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • De ce iti vinzi MPI-ul ? Ce urmeaza dupa el ? Un 16v ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google