Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

    Am deschis acest topic in numele lui Fast Furious. Il rog in continuare sa ataseze pozele cu masina lui, sa vedem si noi "jucaria"
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

  • #2
    Multumesc frumos , astept parerile voastre.
    DACIA LOGAN 2007 - 1.5DCI culoarea Rosu Pasion ; Kit exterior complet(bara fata +spate,praguri, eleron, pasaje aripi fata si spate mai pronuntate),jante Wolfrace pe 15+distantiere de 3.5cm+3.5cm pe axa spate, faruri cu angel ayes si xenon pe faza scurta, stopuri cu leduri pe spate.
    Interior :-DVD cu diagonala de 5 inch + touch screen + Bluetooth+ TV tuner. Sunt achizitionate si se vor monta 2 parasolare cu display de 9 inch si oglinda retrovizoare cu display de 7 inch.
    -Masina a castigat 2 premii din 2 participari:
    -BEST AUTOHTONA - ******* Days -Cluj 2008 si
    -BEST EXTERIOR la Tg. Mures BBT Tuning Show - 2008.
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 23 February 2009, 20:00.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • #3
      Iti trebuiau, la kitul asta, niste jante mai mari.

      Frumos kit. Sa ai grija de ea sanatos
      sigpic

      Comment


      • #4
        Urmeaza mai mule modificari:
        - schimbarea jantelor cu unele pe 16,
        - se va monta o suspensie sport,
        - la motor vreau sa fac un cip tuning,
        - se va schimba evacuarea cu una complet din inox,
        - iar in interior urmeaza scaune sport si totul piele rosu cu negru si nu in ultimul rand un sistem audio performant..........................
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • #5
          interesant kitul; felicitari pentru realizari!
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • #6
            Foarte frumoasa masina...baga-te si la motor si atunci va fi excelenta masinuta ta.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • #7
              Nu este primul chit exterior,mai are cineva asa ceva oricum arata bine DAR ai grija la gropile din Romania.Asteptam poze cu interiorul.
              Attached Files
              Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

              Comment


              • #8
                Originally posted by amg View Post
                Nu este primul chit exterior,mai are cineva asa ceva oricum arata bine DAR ai grija la gropile din Romania.Asteptam poze cu interiorul.
                Nu am zis ca este primiu kit exterior de genul asta , diferenta la mine este eleronul de pe spate si culoarea si in plus sa sti ca este facut de aceiasi supermeseriasi din Baia Mare.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • #9
                  Se poate spune pretul pt un astfel de kit?

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa masina...cati cp are ? e stoc deocamdata nu?
                    bafta si spor in continuare la modificat!
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #11
                      Sa nu crezi ca am zis cu rea intentie,i-am raspuns lui VanDiesel.O poza cu spatele masinii se poate?
                      Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                      Comment


                      • #12
                        @cezar pretul, din ce stiu eu, ajunge pe la 3400 ron..


                        mai sa o stapanesti sanatos, dar zi-mi ce bec ei pe pozitie, ca vreau si eu ca are intensitate mai mica ca originalul
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by amg View Post
                          Sa nu crezi ca am zis cu rea intentie,i-am raspuns lui VanDiesel.O poza cu spatele masinii se poate?
                          Nu-ti face probleme nu-s suparacios;Promit sa revin cu alte poze in care sa se vada masina din toate partile.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • #14
                            El are farulire angel ayes pe fond negru de aceea ti se pare ca nu bate asa de tare pozitia ca la tine iamgi.
                            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by tzony_18 View Post
                              frumoasa masina...cati cp are ? e stoc deocamdata nu?
                              bafta si spor in continuare la modificat!
                              Deocamdata 68 cp , pentru ca nu am numai 26000 km si am zis ca nu fac modificari la motor numai dupa 30000 km.

                              [QUOTE=iamagi;264205]@cezar pretul, din ce stiu eu, ajunge pe la 3400 ron..


                              mai sa o stapanesti sanatos, dar zi-mi ce bec ei pe pozitie, ca vreau si eu ca are intensitate mai mica ca originalul [/QUOTE
                              Este un bec de pozitie cu led culoare alb artic, daca mai retin bine.
                              Last edited by FastFurious; 23 February 2009, 19:15. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google