Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu imi place e urata ..:P vindeo!!!

    Comment


    • #32
      Originally posted by B-08-ZIA View Post
      nu imi place e urata ..:P vindeo!!!
      Multumesc mult mie imi place asa urata cum este.
      Aaaaaaaaa...............sa nu uit a ta este foarte......frumoasa.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • #33
        arata ciudat....nuj asa se vede...e kitu cam aiurea...in rest faci ce vrei! dar fa cu bun gust bafta.

        Comment


        • #34
          Originally posted by B-08-ZIA View Post
          arata ciudat....nuj asa se vede...e kitu cam aiurea...in rest faci ce vrei! dar fa cu bun gust bafta.
          Ce sa fac si eu sunt ciudat si putin aiurit.............. imi place tuningul si nu o sa ma opresc aici cu modificarile la masina mea.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • #35
            superba masina, arata beton. destul de simplu si cu bun gust. f. nimerita si culoarea,iar daca pui niste jante mai mari eu zic ca stai cam bine la exterior. interiorul din ce ne-ai aratat pare ok. bafta in continuare si urmeazati instinctul!

            Comment


            • #36
              Originally posted by mamare74 View Post
              superba masina, arata beton. destul de simplu si cu bun gust. f. nimerita si culoarea,iar daca pui niste jante mai mari eu zic ca stai cam bine la exterior. interiorul din ce ne-ai aratat pare ok. bafta in continuare si urmeazati instinctul!
              Va multumesc mult tuturor atat pentru critici cat si pentru sfaturi si aprecieri,
              si sa stiti ca am intrat intr-un "joc'' foarte greu cu ce am inceput si am facut pana acum la masina dar nu ma las pana nu o sa o fac asa cum imi doresc.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • #37
                Bravo si felicitarile mele pt un tuning de bun gust,spor in continuare.

                Comment


                • #38
                  pune-i folie pe spate ..dati ala cu rosu de pe fata... nuj fai ceva...punei nos turbina ..aripi sa zboare! ) imi place culoarea sa o stapanesti sanatos omule!...sunt mai glumetz si cinic..scz.

                  Comment


                  • #39
                    super frate ..tia iesit belea ...cui nui place nui place dar e o masina de apreciat zic eu.dar cel mai mult imi place spatele.si de jante iati ceva cu negru combinat cu nichel..bafta si ai grija de ea...
                    Attached Files
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • #40
                      dnf..am vazut zilele astea..unde postezi pac bagi o poza cu masina ta..) de ce?
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • #41
                        Si eu sunt curios de chestia asta...fara suparare si scz de off.
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • #42
                          scuze sunt incepator si io si nu am stiut chiar mai devreme mia zis un prieten ca nu e bine ce fac asta e am gresit....sory.
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • #43
                            alegand kitul ai facut un compromis; nu stiu daca iti mai poti pune arcurile..iti va cobori si mai mult garda
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • #44
                              Daca se poate as vrea sa montez o suspensie reglabila pe inaltime, dar asta mai dureaza ca vezi cum este cu "CRIZA" asta.
                              Last edited by Cezar; 5 March 2009, 10:41.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • #45
                                Revin cu cateva poze:
                                Attached Files
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google