Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa-mi trag palme ce marfa sunt, si eu il invidiez pe propietar......

    Comment


    • Frumos, frumos. Cum ai desfacut sticlele? Multumesc.
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • multi invidiosi!!(joke!)
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • sticlele vechi se sparg si se scot...alea sunt sticle noi(se gasesc) cre vor fi lipite cu mastic...
          sigpic

          Comment


          • Frumos lucrat!

            Comment


            • Nebunie curata. Dar imi place
              Super Oferte Accesorii Logan

              Comment


              • Incet incet ne apropiem...
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Sa mai stergem putin praful pe aici cu cateva modificari minore dar de efect...
                  -inele ovale din mdf pentru spate si izolarea cu cu silent coat.Multumesc DACIASHOP !!!!
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Pare ok dar preseaza cum trebuie materialul ala cu o rola ceva.
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • cat m.ar costa o astfel de lucrare, (cu stopurile si dispersoarele noi vin eu)
                      ps: ma refer la leduri in stopuri.
                      sigpic

                      Comment


                      • placajul ala ce vine in spate cu ce/cum l-ai taiat? poti pune o poza cum vine ? longitudinal incap boxele ? ca am unele ovale si urmeaza sa le pun..
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • frumos dragos, imi place, sa pui poze si cu polita montata, ma bate si pe mine gandul sa-mi pun inele mdf pe spate, dar rotunde pentru 16,5 cm, dar nu stiam daca merg montate;) !!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • @Canto-acolo erau inc ain lucru...le-am mai asezat mai bine,am pus si in spatiile care se vad goale acolo,pe langa inele,etc...oricum se simte zic eu...nu am muncit degeaba.
                            @RCN-depinde daca vrei sa umpli toate spatiile cu leduri sau doar pozitie/frana si semnalizare(cum e la alea)...lucrarea e undeva in jurul a 400 ron...aproximativ...
                            @Tudor-placajul era taiat demult la baietii unde am montat boxele prima data...longitudinal,din cate stiu eu,incap doar daca nu ai centura pe mijloc...nu sunt sigur...s-ar putea sa ma insel...
                            @MVP-pun poze,intai sa fac cateva...sta putin mai umflata in zona boxelor dar nu e ceva deranjant...daca pui rotunde e si mai discret.
                            Eu zic ca a meritat efortul...nu mai sunt vibratii aiurea,sunetul e mai fidel...
                            sigpic

                            Comment


                            • pai cam ca alea din poze, numai ca or sa fie putin amestecate (pozitia in alt loc, etc) sper ca intelegi la ce ma refer
                              sigpic

                              Comment


                              • Dap...pretul tot pe acolo se invarte...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google