Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragman-MyCar

    Cateva imagini cu masina mea si o lista cu modificari prezente si viitoare.
    sigpic

  • #2
    pozele,in sfarsit.

    unele sunt de calitate mai slaba...cand o fi timp frumos si masina curata o sa revin cu poze...
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #3
      frumos...dragman..spune.mi si mie te rog ce ai pus pe frana de mana si pune te rog o poza cu pedalele.multumesc.bafta in continuare
      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

      Comment


      • #4
        cum se aude subwooferu ? ca si eu tot blaupunkt as vrea sa`mi iau . Sa stapanesti sanatos masina si bafta la cat mai multe modificari.
        b 89 plk

        Comment


        • #5
          Modificari viitoare-piese luate dar nevopsite.Eleronul nu e in poza...il am in portbagaj...
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • #6
            Frumoasa masina si ingrijita.

            In primul rand mie personal nu imi place acel sticker cu "LOGAN" de pe portbagaj dar daca tir iti place e ok.

            In al doilea rand plegungirile acelea cred ca or sa vina ok pe masina la fel si pragurile daca or sa fie bine prinse.

            In al treilea rand asta ca o sugestie care nu trebuie luata in seama decat daca te pasioneaza ar fi sa ii pui niste arcuri sport si niste jante mai mari.

            In rest numai bine si spor la modificari.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • #7
              Merci mult!subul se aude super...nu ai nevoie de mai mult.Eu l-am luat la pachet promotional cu statia si cabluri.Mi-a placut si designul si faptul ca este destul de ergonomic...incape la fix in coltul portbagajului si arata frumos membrana boxei cand deschizi portbagajul...o sa mai pun niste poze.

              Poze cu pedalele nu am deocamdata pe aici...cum gasesc pun.Oricum le-am luat din vitan-30 ron parca...sunt bune,arata bine...in acceleratie am dat gauri si stau beton...la celelalte am prins cu clemele lor...au mers la fix.

              @B-53-SDP-stickerul ala il tin mai mult pentru ca scoate in evidenta profilul ala de pe portbagaj.Era ideal daca nu scria logan acolo.Parca imita putin si folia de carbon.O sa il dau jos cat de curand ca vreau sa fac un clean look la portbagaj si sa vopsesc partea aia cu un gri inchis...
              Last edited by Dragman; 23 February 2009, 17:42.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Am gasit poze cu interiorul...made by me...
                @ sdp-arcuri sport nu prea as pune fara amortizoare sport...am auzit ca nu e bine...plus ca la ce drumuri avem...
                Lista cu modificari facute:1.remapare 2.pinion tr5 schimbat cu cel de diesel 3.modificari lumini bord,plasma,ace prestige,vopsit manere,aeratoare,cap schimbator,cotiera,covorase sport,pedale,etc...4.folie omologata samurai 5.xenon 8000k 6.stopuri lexus look 7.sitem audio-cas kenwood,boxe infinity reference,sub blaupunkt 8.cheder capota,filtru polen...Cam de astea imi aduc aminte acum.
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #9
                  felicitari ptr modificari...ai uitat sa precizezi cotiera
                  "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                  Comment


                  • #10
                    Frumoasa masina , bafta
                    Cat ai dat pe praguti si pe prelungirile alea???
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #11
                      Frumos domnu, nota 10 pentru interior

                      Comment


                      • #12
                        Am si eu o intrebare rama de la computerul de bord se poate scoate?vad ca ai vopsit rama
                        Attached Files
                        Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                        Comment


                        • #13
                          Faina masina , singuru lucru care nu imi place la ea e stickeru de pe portbagaj...oricum conteaza sa iti placa tie. Sa o stapanesti sanatos.
                          1 point 6 litre 8 vsigpic

                          Comment


                          • #14
                            Cotiera e Armster daca nu ma insel. Zine si noua de unde ai luato si la ce bani?
                            Sa-ti traiasca masina si la mai multi km.

                            Comment


                            • #15
                              Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si pune niste poze cu prelungirile alea sa vedem si noi si un pret pt ele.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google