Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ar fi super!...faza e ca nu avem cum sa ne intalnim acum...am diverse treburi si as vrea sa montez si alea printre picaturi ca sa scap sa le termin.Dar vedem cum facem.Merci mult de oferta!!!

    Si niste "BECE" Philips Blue Vision H1...cam scumpe dar stiu ca-s bune...
    Last edited by Dragman; 1 April 2009, 11:25. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #77
      Si niste "BECE" Philips Blue Vision H1...cam scumpe dar stiu ca-s bune...
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #78
        Nu bune,foarte bune ! Se apropie de lumina xenonului 5500 k.
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #79
          Frumoasa cu farurile alea.

          Comment


          • #80
            Mii de multumiri lui Cristi-Eu4yas pentru siliconul de etansare!!!M-a scutit sa dau bani pe unul nou...pe care oricum nu il foloseam tot si sfarsea prin a se usca in tub...Maine cred le siliconez...farurile,nu va ganditi la alte chestii...
            sigpic

            Comment


            • #81
              dragmane esti meserias rau, pentru toata lucrarea, ce zici ma ajuti si pe mine cand o sa-mi iau faruri ????
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #82
                Multumesc MVP.Nu e mare filosofie sa stii...ideea e sa nu ai 2 maini stangi rupte...ca atunci e mai greu...in rest nu sunt probleme...te ajut cu mare placere!

                P.S.-am siliconat farurile...e destul de naspa siliconul asta bituminos in sensul ca mi l-am intins peste tot-maini,fata,masa,haine...apropo de 2 maini stangi rupte... si se curata destul de greu.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  )))))))) N-ai pentru ce, treaba sa iasa buna.

                  Si eu m-am facut praf pe maini. ))

                  Hai dai bataie, sa ai spor.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Merci Cristi!L-eam lipit...le-am lasat la uscat acum si pe urma le mai finisez ca am manjit marginile alea destul de mult...Am comandat si xenonul H1 6000k,maine il iau.Sper ca in weekend sa fie vreme ok si sa le pun pe masina...

                    P.S.-Cristi sa mai verifici papucii de la bec...daca sunt naspa trebuie schimbati...te ajut eu cu mare placere.Am si papuci daca vrei.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Gata farurile pe masina...atasez si cateva poze...n-am avut cand sa merg noaptea sa vad daca sunt reglate ok.
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Frumoasa foc masina , seamana cu a mea , numai ca a mea nu are litere chinezesti si faruri negre,deocamdata :P
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • #87
                          Merci dreamster...litere chinezesti nu e obligatoriu sa aiba...
                          I-am dat jos si ornamentele cromate de la grila...arata mai sport asa...
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Sa o stapanesti cu placere si sa o modifici in continuare

                            Comment


                            • #89
                              A iesit foarte bine........
                              Nu vrei sa renunti la literele chinezesti?

                              Comment


                              • #90
                                @spark88-cum sa renuntam la literele chinezesti cand jumate de masina e china-xenoane,faruri,stopuri,plasma,ornamente diverse,etc......o sa le dau jos impreuna cu aparatorile de noroi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google