Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...da...mai mult din cauza ca nu le suportam negre...si fara ele...deja am vopseaua crapata intr-un loc de la pietre,deci degeaba nu cred ca le-am pus,isi vor face treaba.
    P.S.-am trecut la rotile de iarna,dupa cum se vede in poze...
    sigpic

    Comment


    • Urate roti, urate rau ... Si cu protectiile ce faci ? Le vei da jos apoi ?
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Capacuuuu!mai frumoase ca tablele tale oricum...si ca tablele multora...le tin protectiile daca nu se cojesc...nu vor arata rau zic eu...
        sigpic

        Comment


        • nu sunt urate
          e in 6, stea si sunt cele mai rezistente!
          lipsa text

          Comment


          • S-au montat si pe spate aparatorile...si sunt in curs de vopsire bandourile.
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • bravos nenea Drag! oricum, tot ce faci arata super, ajuta-l si pe ala mic sa-si faca.
              lipsa text

              Comment


              • Craciun Fericit si voua!sa va aduca Mosu' tot ce va doriti,in primul rand sanatate!
                sigpic

                Comment


                • S-au terminat sarbatorile si am intrat in paine...2 gigaplafoniere si-au gasit fericitii posesori.Hai sus cu ele!sa fie lumina!
                  Attached Files
                  Last edited by Dragman; 5 January 2011, 23:35.
                  sigpic

                  Comment


                  • abia astept

                    Comment


                    • Cred ca la poti folosi daca vrei sa iti faci solar .Cu asa plafoniera ai toate sansele sa te bronzezi
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • Cam asa ceva...e testata...lumineaza de rupeeee!
                        P.S.-GMV,rezolvam si problema ta cat de curand...poate se mai inmoaie gerul!nu te-am uitat!
                        sigpic

                        Comment


                        • dupa ce montezi plafoniera sa pui poze multe sa vad!!! cred ca sunt cel mai interesat de aceasta realizare si cred ca am fost mult, mult prea lenes sa ma multumesc cu ce am!!! astept sa vad!!!

                          Comment


                          • fain...cu cat faci plafonierele?
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • @iulian_may-voi pune poze cu ea aprinsa pe masina...crede-ma ca rupe!...au fost vremuri cand si eu ma multumeam cu toate rascoaptele din vitan sau cu 12 leduri facute de mine care mi se pareau ca bat de rup...ei bine,acele vremuri au trecut...
                              @lucialina-ai pm
                              sigpic

                              Comment


                              • lasa mi si mie pm cu pretul la una din asta. deabia am pus 5 plafoniere cu 3 becuri si vreau sa le schimb!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google